Rezultate te kerkimit per termin: Myksodon +S

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] myksodon / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2009-05-16

31 medikamente të reja, 2 për leucemi dhe post-transplantim

Rimbursim Publikohet lista e re e barnave të rimbursueshme për vitin 2009. Këtë vit listës i shtohen 31 medikamente të reja, dy prej të cilave marrin përsipër trajtimin e pacientëve të transplantuar dhe atyre të sëmurë me leucemi. Ministrja e Shëndetësisë, Anila Godo, dje gjat