Rezultate te kerkimit per termin: +Mynihu

Meta: total 240 / total_found 240 / time 0.000 / keyword[0] mynihu / docs[0] 240 / hits[0] 273 /
No Pic available
  • 2017-06-08

Ekstradohet nga Gjermania trafikanti i heroinës

Një 58-vjeçar nga Tirana është ekstraduar nga Mynihu i Gjermanisë drejt vendit tonë i akuzuar për prodhim dhe shitje të narkotikëve. Më datë  07.06.2017, u krye ekstradimi nga Mynihu / Gjermani drejt vendit tonë, i shtetasit shqiptar Klisman NANO, 58 vjeç, lindur në Tiranë.Gjykat

No Pic available
  • 2017-03-13

Në Berlin anulohen 1 mijë fluturime

Një mijë fluturime janë anuluar sot në Berlin si pasojë e grevës që ka nisur sot stafi në dy aeroporte të kryeqytetit gjerman për shak të mosmarrëveshjeve në lidhje me pagat. Sindikata kërkon një rritje të pagës për personelin e parë 12 euro në orë nga rreth 11 euro që është

ZvPresidenti Amerikan SHBA mbeshtetje NATO-s shtrengon duart me Merkel
  • 2017-02-19

ZvPresidenti Amerikan SHBA mbeshtetje NATO-s shtrengon duart me Merkel

brbrIshin fjalite qe donin te degjonin prej kohesh europianet nga qeveria e Donald Trump Nga Mynihu zevendespresidenti amerikan Mike Pence i cili merr pjese ne Konferencen e Sigurise ka derguar nje sinjal uniteti per partneritetin trans-atlantik Ai i siguroi partneret europiane per mbeshtetjen e

Merrni 50 euro bonus dhe tregtoni me çmimin e aksioneve të BMW
  • 2017-02-15

Merrni 50 euro bonus dhe tregtoni me çmimin e aksioneve të BMW

                  Grupi BMW, është gjiganti i automobilave nga Mynihu, i themeluar në vitin 1916. Në 6 muajt e fundit,  çmimi i aksioneve të BMW-së është rritur me 12.38%. FXLider, të gjithë lexuesve të Gazeta Tema, ju ofron 50 euro Bonu

No Pic available
  • 2016-12-29

Arena/ Greqia, e vërteta që na kanë fshehur!

Emisioni Arena në RTV Ora News  me gazetarin Dritan Hila sot është ndarë në dy korpuse. Në korpusin e parë është ndaluar në një dokumentar grek të televizionit Skai të realizuar në 2011. Ndërsa pjesa e dytë do ti kushtohet një interviste me historianin Pëllumb Xhufi. Dokumentari q

No Pic available
  • 2016-10-03

Reforma në drejtësi, Granoff: Nëse nuk zbatohet, një copë letër në sirtar

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të angazhuara plotësisht në zbatimin e plotë të reformës në drejtësi. Në një intervistë për Tonoght Ilva Tare Drejtori ekzekutiv i kompanisë Pomona Capital Michael Granoff tha se të miratosh një ligj për reformën në drejtësi dhe asgjë të m

DETAJET/ Vetëvrasja në Rinas, fjalët e fundit të 23-vjeçarit para veprimit ekstrem
  • 2016-09-02

DETAJET/ Vetëvrasja në Rinas, fjalët e fundit të 23-vjeçarit para veprimit ekstrem

Ne foto emigranti para se te hidhej. Foto: Opinion.al Një emigrant shqiptar është vetëvrarë ditën e sotme në Aeroportin e Rinasit, teksa ka hipur në një lartësi të konsiderueshme dhe është hedhur Policia thotë se viktima është Juglend  Kapllanaj, 23 vjeç, lindur dhe banues Tiran