Rezultate te kerkimit per termin: +Myrtja

Meta: total 39 / total_found 39 / time 0.000 / keyword[0] myrtja / docs[0] 39 / hits[0] 51 /
Flamurtari fiton të parën edhe me 10 lojtarë
  • 2017-09-16

Flamurtari fiton të parën edhe me 10 lojtarë

Vinin të dyja skuadrat në Adush Muca me synimin për të gjetur fitoren e parë në këtë kampionat , natyrisht me Flamurtarin të favorizuar në letër me Duron që hidhte një tredhëmbësh potent përpara me Danilo Bushic e Camara, është braziliani që në minutën e 8 gjen bukur në të dja

NJË PRINC I BLETARISË SHQIPTARE
  • 2016-04-12

NJË PRINC I BLETARISË SHQIPTARE

NDUE DEDAJ Sa herë kalon Rrugës së Kombit, bregut të Fanit të Vogël, poshtë Gurit të Nuses, kujtohesh për një legjendë a të vërtetë të atij guri përrallor, në mesin e tij gjendet një gurrëz, që kullon pareshtur mjaltë. Thonë se aty brenda është një bletë mijëvjeçare, që

No Pic available
  • 2015-04-11

1011 leje legalizimi për Durrësin, ja lista e personave që përfitojnë

1011 banorë të Durrësit, kryesisht të zonës së ish-Kënetës kanë përfituar lejen e legalizimit për shtëpitë e tyre. Agjencia e Legalizimit, Urbanizimit dhe Integrimit të Zonave/Ndërtimeve Informale, dega Durrës njofton qytetarët që gjejnë emrin në listën e meposhtme të paraqiten

No Pic available
  • 2014-01-15

21 janari, Beqaj: Të hetohendeklaratat e mjekëve për vrasjet

Të tjera rreth shkrimit PDF/ Kërkesa e Beqajt për Urdhrin e Mjekut TIRANE- Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj kërkon të hetohen deklaratat e mjekëve në lidhje me 4 vrasjet e protestuesve të 21 janarit 2011.Përmes një letre drejtuar Urd

21 Janari, Beqaj: Të hetohen deklaratat e dy mjekëve të spitalit ushtarak
  • 2014-01-15

21 Janari, Beqaj: Të hetohen deklaratat e dy mjekëve të spitalit ushtarak

Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj i është drejtuar në dt. 13/1/2014 Këshillit Rajonal të Urdhrit të Mjekut në Tiranë me një ankesë ndaj dy mjekëvë të spitalit Qëndror Universitar të Traumës-Tiranë (ish-spitali ushtarak), përkatësisht, Sami Koceku dhe  Alfred  Gega. Sipas

No Pic available
  • 2014-01-15

Vrasjet e 21 Janarit, Beqaj kërkon: Hetim deklaratave të 2 mjekëve

TIRANË-Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja i kërkon Këshillit Rajonal të Urdhrit të Mjekut në Tiranë të nisë procedimin dhe gjykimin pranë Komisionit Disiplinor të këtij Urdhri, ndaj dy mjekëve të Spitalit Qendror Universitar të Traumës në Tiranë, përkatësisht Sami Kocekut dhe

21 Janari/ Beqaj: Të hetohen deklaratat e dy mjekëve të Spitalit Ushtarak
  • 2014-01-15

21 Janari/ Beqaj: Të hetohen deklaratat e dy mjekëve të Spitalit Ushtarak

Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i është drejtuar në Këshillit Rajonal të Urdhrit të Mjekut në Tiranë me një ankesë ndaj dy mjekëve të Spitalit Qendror Universitar të Traumës-Tiranë (ish- Spitali Ushtarak), përkatësisht, Sami Koçeku dhe  Alfred Gega. Sipas kësaj ankese