Rezultate te kerkimit per termin: +Mysli

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.000 / keyword[0] mysli / docs[0] 18 / hits[0] 18 /
Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes
  • 2015-04-15

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes

ALUIZNI ka bere te ditur sot se "Qytetareve te paraqitur ne liste u kerkohet te vijne prane zyrave te ALUZINI - t Durres per te terhequr faturat e parceles ndertimore te pregatitura nga ana jone dhe te kryejne pagesen e saj, ne menyre qe te vijoje procedura per pajisje me leje legalizimi dhe dergim

Deklarata/Myslim Murrizi: Mazhoranca, përfitime abuzive qindramilionëshe nga peshkimi në Karavasta
  • 2015-01-21

Deklarata/Myslim Murrizi: Mazhoranca, përfitime abuzive qindramilionëshe nga peshkimi në Karavasta

Kryetari i Partisë Demokratike të Lushnjës, Myslim Murrizi, denoncon abuzimet dhe përfitimet qindramilionëshe që bëhen me peshkimin në lagunën e Karavastasë, me një sipërmarrje të paligjshme dhe të paregjistruar, por e mbështetur politikisht nga kryetari i Bashkisë Kokoneshi

Të përndjekurit, 222 emrat që marrin këstin e dytë
  • 2012-05-11

Të përndjekurit, 222 emrat që marrin këstin e dytë

Ka filluar tashmë shpërndarja e këstit të dytë për ish-të dënuarit politikë. Gazeta publikon sot 222 emrat për të cilët Ministria e Financave ka bërë pagesën në bankat e nivelit të dytë. Pagesa e kryer më datë 3 maj është bërë sipas listës që paraprakisht ka marrë miratimi

No Pic available
  • 2009-10-10

Erika Camaj: Jeta ime me Martinin

 Bashkim KuçukuPër herë të parë, bashkëshortja e Martin Camajt, tregon për jetën me shkrimtarin dhe studiuesin e shquar shqiptar. Si u njoh me të, çfarë e tërhoqi tek i riu, që ende nuk e fliste mirë gjuhën gjermane. Si punonte Martini, cilat ishin anët e tij më të

No Pic available
  • 2009-06-06

Problemet me kartat, qytetarët apel: Rrezikojmë votën

E drejta e votës rrezikohet të mos përmbushet për shumë qytetarë, të cilët nuk kanë pasaportë dhe janë duke hasur probleme me aplikimet për kartat e identitetit. Qytetarë që kanë aplikuar në janar ende nuk e kanë tërhequr kartën. TIRANE- Ndërkohë që po afron dita e zgjedhj

No Pic available
  • 2009-05-25

Zhdukja e 32 dibranëve në det, letër kryeprokurores

 PESHKOPI/ HASAN PASHATë hetohet fati i 32 dibranëve të zhdukur në mars të vitit 1996. Kryetari i shoqatës së emigrantëve shqiptarë në Greqi, Hidër Buci, i ka kërkuar kryeprokurores Ina Rama të rikthejë çështjen për të hedhur dritë mbi misterin, që mban peng familjarë

 “Poker” i vlonjatëve, nga  superiorja ikën ApoloniaTirana mund të kuqtë, Pogradeci është një hap larg ngjitjes. Pas Besës kampione, fundi i tabelës mbetet i ekipit fierak
  • 2009-05-12

 “Poker” i vlonjatëve, nga superiorja ikën ApoloniaTirana mund të kuqtë, Pogradeci është një hap larg ngjitjes. Pas Besës kampione, fundi i tabelës mbetet i ekipit fierak

Të rinjtë e Tiranës kanë arritur një fitore të merituar kundër Partizanit, me rezultatin minimal 1-0, në ndeshjen që u zhvillua të shtunën në kompleksin “Skënder Halili”. Të kuqtë e Marko Pelinxhit kanë dalë nga objektivat dhe në derbi nuk shfaqën më të mirën e tyre. Ndërs