Rezultate te kerkimit per termin: +Myslim +Hamzai

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.379Z

Lushnje dy ne pranga per krimin brenda familjes

Policia e Lushnjes arrestoi dy shtetasit, Myslim Hamzai, 32 vjeç dhe Zabit Hamzai, 59 vjeç të dyshuar për vrasjen e 18-vjeçarit Taulant Hamzai, krim që daton 4 vite më parë, në gusht të vitit 2008. Arrestimet u kryen në kuadë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.404Z

Xhelozia për gruan, vrau e dogji me benzinë të vëllanë

Vendi ku u gjet i vrarë Taulant Hamzaj në korrik të vitit 2008 LUSHNJE/ Krimi i rëndë në 98-n. Arrestohet bashkë me xhaxhanë. Vrau e dogji vëllain 18 vjeç pasi dyshonte se e tradhtonte me të shoqen, zbulohet krimi katër vite më pas. Në kuadër të operacionit të koduar Kthesa e Grab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.381Z

Vranë e dogjën 18-vjeçarin, arrestohen vëllai e xhaxhai

LUSHNJE - E kanë goditur me mjete të forta deri sa ka dhënë shpirt. Lutjet dhe thirrjet për ndihmë të 18-vjeçarit Taulant Hamzai nuk kanë thyer zemrat e dy xhelatëve, vëllait dhe të xhaxhait të tij, të cilët të përlyer me gjak i kanë shkuar deri në fund misionit të tyre. Për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.379Z

Vëllai dhe xhaxhai në pranga, dyshohen për vrasjen e 18 vjeçarit

Drejtoria e Policisë, Fier LUSHNJE- Policia e Qarkut Fier ka arrestuar vëllain dhe xhaxhain e një 18 vjeçari të vrarë dhe djegur më pas, si autorë të dyshuar të ngjarjes së rëndë. Arrestimet u bënë në kuadër të operacionit të koduar Kthesa e Grabianit. Në  pranga kanë rënë sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.385Z

Vrau dhe dogji të vëllanë, arrestohet së bashku me xhaxhain

Operacioni i koduar “Kthesa e Gabimit”, ka çuar në pranga shtetasit Myslim Hamzai, 32 vjeç banues ne Grabjan,Lushnjë dhe Zabit Hamzai 59-jeç,  ky shtetas  ka lindur ne Grabian dhe banues në Tiranë. Ata dyshohen se janë autor të vrasjes së shtetasi Taulant Hamzai, 18-vjeç, v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.882Z

Lushnje, për vrasjen e një 18-vjeçari si të dyshuar arrestohen vëllai e xhaxhai

Foto ilustruese Operacioni koduar Kthesa e Grabiabnit, ka zbardhur një ngjarje të katër viteve më parë. Komisariati i Policisë Lushnjë dhe Prokuroria e Rrethit Lushnjë kanë zbuluar dhe dokumentuar ngjarjen e rendë kriminale të ndodhur gusht të vitit2008. Atë kohë në vendin e quajtur r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.424Z

Viktima e Grabjanit u identifikua pas 4 vitesh

Autori i vrasjes, Myslym Hamzai LUSHNJE – Viktima e gjetur në Grabjan të Lushnjës, i vrarë dhe i djegur me benzinë në gusht të 2008-s, është identifikuar vetëm dy javë më parë nga Policia. Pas katër vitesh hetimi, Policia e Lushnjës arriti të zbulojë autorët e krimit të rën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama