Rezultate te kerkimit per termin: +Nao

Meta: total 66 / total_found 66 / time 0.000 / keyword[0] nao / docs[0] 66 / hits[0] 93 /
No Pic available
  • 2016-09-29

Fallon: NATO skërcënon, por e gatshme të mbrohet nëse sulmohet

Sekretari Britanik i Mbrojtjes Michael Fallon ka deklaruar se nuk do të heqin sanksionet ndaj Rusisë derisa të respektojë marrëveshjet. Në një intervistë dhënë gazetares Ilva Tare, Drejtore e Informacionit në Ora News, Micheal Fallon deklaroi nga ana tjetër se NATO nuk kërcënon por ës

No Pic available
  • 2016-09-27

Tradita/ Dhëndri gati sa nuk vdes gjatë rrengut

Duhet të jetë shakaja më mizore që gati sa i shkaktoi vdekjen në dhëndri. Nusja u largua me shpejtësi, ndërsa burri u sulmua me bombola për fikjen e zjarrit. Aq shumë rrëmujë u krijua sa që ishte e vështirë të kuptoje se kush ishte dhëndri. Ngjarja ka ndodhur në Kinë dhe tradita v

Shakaja në ditën e dasmës, mund të përfundonte në tragjedi |VIDEO
  • 2016-09-27

Shakaja në ditën e dasmës, mund të përfundonte në tragjedi |VIDEO

Transmetuar më 27.09.2016 - 11:14 Gati mund të kishte përfunduar në tragjedi një shaka që i është bërë një çifti në Kinë gjatë ditës së tyre të dasmës. Nusja u largua me s

No Pic available
  • 2016-02-11

Meta: Reforma në drejtësi nuk ka për qëllim të burgosë politikanë

Rakipi:Zoti. Meta ky ishte raporti filmik që përgatitëm për ditën e sotme, dyshime të medha për reformën, fakti i zvarritjes, përplasjes së kahut politik, fakti qe 2 vjet Shqipëria  e ka të vështirë të implementojë reforma dhe të implementojë demokracinë. Vendi është i zhytur p

Jack Garret triumfon në BBC Sound of 2016
  • 2016-01-08

Jack Garret triumfon në BBC Sound of 2016

Këngëtari 24-vjeçar, Jack Garret, ka dalë i pari në garën muzikore BBC Sound of 2016 (Zërat e BBC 2016). Garret i shkruan vet tekstet e veta dhe luan gjithashtu edhe në kitarë, bateri dhe ukulele. Gjatë pranimit të çmimit Jack tha se është shumë i befasuar dhe i lumtur. Vendi i dytë

Dua Lipa interpretoi në BBC Sound of 2016 (video)
  • 2016-01-04

Dua Lipa interpretoi në BBC Sound of 2016 (video)

Këngëtarja e re kosovare e cila po ndërton karrierën e saj në Britani të Madhe, Dua Lipa, ka interpretuar mbrëmjen e së dielës në BBC Sound of 2016 (Zërat e BBC 2016), garë që shpall fitues çdo vit një këngëtar të ri. Lipa interpretoi këngën e saj "Be the one" dhe reagimet në r

Dua Lipa e nominuar në BBC Sound Of 2016
  • 2015-11-30

Dua Lipa e nominuar në BBC Sound Of 2016

Këngëtarja e re kosovare e cila po ndërton karrierën e saj në Britani të Madhe, Dua Lipa, është nominuar në "BBC Sound Of 2016" (Zërat e BBC 2016), garë që shpall fitues çdo vit një këngëtar të ri. Krahas Duas, janë nominuar edhe 29 artistë të tjerë ndër ta Jack Garratt, Mabel