Rezultate te kerkimit per termin: +Nafpaktias

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] nafpaktias / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
Iu gjenden drogë dhe euro, kapen dy trafikantë shqiptarë në Greqi
  • 2018-05-25

Iu gjenden drogë dhe euro, kapen dy trafikantë shqiptarë në Greqi

Dy shqiptarë janë arrestuar në Greqi të dyshuar si anëtarë të një grupi të trafikut të drogës nga Shqipëria. Në një operacion të policisë së Athinës, janë vënë në pranga dy shqiptarë, respektivisht 27 dhe 32 vjeç, si dhe dy shtate grekë, 36 dhe 41 vjeç. Gjatë operacionit t

No Pic available
  • 2011-08-30

Greqi, një shqiptar pranon përgjegjësinë për 4 zjarrvënie

ATHINE-Një shqiptar i arrestuar disa ditë më parë nga policia greke, i akuzuar për zjarrvënie të qëllimshme, ka pranuar para policisë në Messolongi se është përgjegjës për katër zjarrvënie në këtë zon