Rezultate te kerkimit per termin: +Nafts

Meta: total 135 / total_found 135 / time 0.000 / keyword[0] nafts / docs[0] 135 / hits[0] 238 /
9 gjra q ndoshta nuk i dini pr Katarin
  • 2017-08-21

9 gjra q ndoshta nuk i dini pr Katarin

Sa sht i pasur Katari? Pse bn shopping n bot? A sht e vrtet q t dieln punohet? Dhe mbi t gjitha pse sht n kriz me vendet e tjera t gjirit? Dimensionet Nuk llogariten. Katari sht pak m i madh se Abruzzo ( 11.437 kundr 10.795 km kuadrat). Kjo e bn t 167-tin vend n bot pr nga siprfaqja. Por sht m i pas

Gjyqi si u ngrit skenari vrases per inxhinieret e naftes
  • 2014-10-09

Gjyqi si u ngrit skenari vrases per inxhinieret e naftes

e Merkure 8 Tetor 20141516 pm p classwp-caption-text Nuredin Skrapari ne gjyq 1975brbrFlet Nuredin Skrapari inxhinieri i grupit 8220sabotator te naftes8221brbrPrapaskenat e Byrose Politike dhe Enver Hoxhes me tragjedine e inxhiniereve te naftes 1974-1988brbrKa hyre ne burg 32 vj

Brown Forum 2014/ Gjiknuri kërkon mbështetjen e BE për degëzimin e gazsjellësit TAP me atë të IAP (VIDEO)
  • 2014-04-18

Brown Forum 2014/ Gjiknuri kërkon mbështetjen e BE për degëzimin e gazsjellësit TAP me atë të IAP (VIDEO)

Ministri i Energjis dhe Industris Damian Gjiknuri kërkon mbështetjen e Bashkimit Europian për degëzimin e gazsjellësit TAP me atë Jon Adriatik (IAP). i pranishëm në Brown Forum 2014, që organizohet nga Ambasada e Shteteve t Bashkuara t Ameriks n Kroaci n bashkpunim me qeverin vendase, Gj

No Pic available
  • 2011-09-19

Referenc n blerjen e nafts; po n blerjen nga institucionet pse jo?

Vladimir Puka N nj koment t Agjencis Internacionale t Energjis IEA referuar nga Euronews.net kt jav, çmimet ende t larta t Nafts Brut krcënojn shrimin e ekonomis duke grryer krkesen pr nnproduktet e saj; pr pasoj parashikohen reduktime t metejshme t krkesave t paktn deri n fund t vitit. Ndrkohë B

Dokumentet sekrete si u shmangen kompanite e huaja te naftes
  • 2010-10-31

Dokumentet sekrete si u shmangen kompanite e huaja te naftes

Zbulohet korrespondenca e fshehte e shtetit shqiptar me kompanite e huaja te naftes. Si u shmangen gjigantet boterore per ti dhene koncesionin e naftes bashkejetuesit te Albana Vokshit Deputeti socialist Erjon Brace ka publikuar dje dokumentet sekrete shteterore se si u shmangen kompanite e huaja

No Pic available
  • 2010-10-31

Si u shmangen kompanite e huaja te naftes

Zbulohet korrespondenca e fshehte e shtetit shqiptar me kompanite e huaja te naftes. Si u shmangen gjigantet boterore per ti dhene koncesionin e naftes bashkejetuesit te Albana Vokshit Dokumentet sekrete Deputeti socialist Erjon Brace ka publikuar dje dokumentet sekrete shteterore se si u shmange

Nafta Brace Dokumentet sekrete si u shmangen kompanite e huaja
  • 2010-10-31

Nafta Brace Dokumentet sekrete si u shmangen kompanite e huaja

Zbulohet korrespondenca e fshehte e shtetit shqiptar me kompanite e huaja te naftes. Si u shmangen gjigantet boterore per ti dhene koncesionin e naftes bashkejetuesit te Albana Vokshit Deputeti socialist Erjon Brace ka publikuar dje dokumentet sekrete shteterore se si u shmangen kompanite e huaja