Rezultate te kerkimit per termin: +Nafttari

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] nafttari / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-08-21

Bashkia: Është ndërprerë energjia. OSSH: Nuk janë paguar faturat

Patoz, qyteza mbetet pa ndriim Edhe pse sht investuar koht e fundit, srish rrugt e qytezs s Patosit gjat mbrmjes dhe nats nuk ndriohen. Kjo ndodh pasi ndriuesit nuk funksionojn. Bashkia e Patosit u shpreh se ishte ndrprerja e energjis elektrike ajo q la brendsin e qytezs pa ndriuar. Pak muaj m von,