Rezultate te kerkimit per termin: +Naingolan

Meta: total 70 / total_found 70 / time 0.000 / keyword[0] naingolan / docs[0] 70 / hits[0] 80 /
Roma i shtyn festën Juventusit, e thyen në Olimpiko
  • 2017-05-15

Roma i shtyn festën Juventusit, e thyen në Olimpiko

Roma i dha vetes një shans dhe pse minimal për titulin kampion pasi mundi 3-1 Juventusin në “Olimpiko” pas një ndeshje shumë emocionuese, ku bardhezinjtë ndjenë lodhjen e Champions. Skuadra e Spaletit pavarësisht se nuk e nisi mirë takiin pas golit të Leminas arriti të barzoj

Horror pas derbit, tifozët e Lacios varin poshtë urës 3 lojtarë (FOTO)
  • 2017-05-05

Horror pas derbit, tifozët e Lacios varin poshtë urës 3 lojtarë (FOTO)

Derbi i Romës njihet si një nga më të zjarrtët për rivalitetin mes dy tifozerive të kryeqytetit italian. Pas koreografive të shpalosura në stadium gjatë ndeshjes, ultrasit e Lacios nuk janë ndalur me aq, edhe pse ishin mjaft të lumtur pas fitores 1-3. Ata u kanë kushtuar rivalëve të t

Roma mund Fiorentinen dhe rimerr vendin e dyte
  • 2017-02-08

Roma mund Fiorentinen dhe rimerr vendin e dyte

brbrRoma mund Fiorentinen dhe rimerr vendin e dyte brbr brbrFitore bindese per Romen e Spaletit ne takimin e javes se 23 te Serise A Ne Olimpiko vendasit shpartalluan Fiorentinen 4-0 duke rimarre vendin e dyte ne renditjen e pergjithshme Edin Xheko e mbylli ne avantazh pjesen e pare kur zhbllokoi sh

La Liga Barcelona fitore me goleade
  • 2017-01-23

La Liga Barcelona fitore me goleade

p styletext-align justifyBarcelona ju kunderpergjigj lidereve te Real duke arritur nje fitore bindese ne javen e 19 te kampionatit spanjoll Katalanasit munden Eibar 4-0 ne fushen e ketyre te fundit duke mbajtur distancen prej dy pikesh nga kryesuesit Edhe pse takimi nisi mjaft keq per miqte te cilet

Lazio mposht Atalanten Roma e Napoli nuk gabojne
  • 2017-01-16

Lazio mposht Atalanten Roma e Napoli nuk gabojne

brbrRoma ka ruajtur vendin e dyte ne kampionatin Italian edhe pas javes se 20 Verdhekuqte fituan minimalisht 1 me 0 ne transferten e Udines duke u ngjitur ne kuoten e 44 pikeve me diference gjithnje trepikeshe nga Napoli i vendit te trete qe nga ana e vet nuk gaboi Ne Friuli Roma ishte me efikase ne

Roma ndjekesja e vetme e Juventusit
  • 2016-12-13

Roma ndjekesja e vetme e Juventusit

var fbShare url httpvizionplusalroma-ndjekesja-e-vetme-e-juventusitsize smallbrbrRoma eshte skuadra AntiJuve te pakten per momentin Verdhekuqte munden Milanin 1 me 0 ne duelin per vendin e dyte ne Seria A Ne ndeshjen e fundit te javes se 16 te kampionatit kryeqytetasit moren nje trepikesh te cmuar

No Pic available
  • 2016-12-08

Tifozet e Lacios duan Strakoshen lincojne Marketin

var fbShare url httpvizionplusaltifozet-e-lacios-duan-strakoshen-lincojne-marketinsize smallp styletext-align justifyThomas Strakosha me i mire sesa Frederiko Market Eshte kjo bindja e krijuar mes tifozeve te Lacios pas derbit te humbur te dielen kunder Romes Te shumte jane qe kane marre ne shenjes