Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Ardian +Astrit +Kryetar

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.426Z

Procesverbal datë 5.07.2010

// Drejton Mbledhjen: JOZEFINA ÇOBA TOPALLI KRYETARE KUVENDI Rendi i ditës: Miratimi i kalendarit trejavor të punimeve të Kuvendit për periudhën 5 - 22 korrik 2010. Të pranishëm: Znj. Jozefina TOPALLI Kryetare Kuvendi Z. Nasip NAÇO Zëvendës Krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.838Z

Vangjel Dule nënkryetar i parlamentit me 104 vota pro, miratohen komisionet

TIRANE - Kuvendi i Shqipërisë u mblodh sot rreth orës 11:10, në një seance ku u miratua konstituimi i strukturave parlamentare që rregullojnë funksionimin e institucionit më të rëndësishëm legjislativ të vendit. Në seancë u miratua edhe propozimi i mazhorancës për nënkryetarin e Ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.426Z

Procesverbal datë 9.07.2010

// Drejton Mbledhjen: JOZEFINA ÇOBA TOPALLI KRYETARE KUVENDI Rendi i ditës: - Prezantim nga Ministri I Financave z. Ridvan Bode, i projektligjit Për disa ndryshime në ligjin nr. 10190 datë 4.12.2009, Për buxhetin e vitit 2010. - Miratimi i kalendarit të shqyrtimit të projektligji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.814Z

Komisioni hetimor per zgjedhjet debati i plote i mbledhjes sekrete

PD-ja dhe PS-ja kane rene parimisht dakord per ngritjen e komisionit por kane nisur te debatojne ne lidhje me daten se kur do te mblidhen. Shekulli boton debatet e nxehta te mbledhjes me dyer te mbyllura TIRAN - Pas me shume se nje viti e gjysme krize politike Shqiperia duket se me ne fund ka nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.425Z

Procesverbal datë 9.06.2010

// Drejton Mbledhjen JOZEFINA ÇOBA TOPALLI KRYETARE KUVENDI Rendi i ditës: Miratimi i programit të punës të Kuvendit për periudhën 14 qershor 29 korrik 2010. Miratimi i kalendarit trejavor të punimeve të Kuvendit për periudhën 14 qershor 1 korrik 2010. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.172Z

Berisha pjesë e Komisionit për Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës

Ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë anëtar i Komisionit për Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës. Kështu Berisha do të jetë në komisionin i cili drejtohet nga deputetja e PS-së, Valentina Leskaj ndërsa anëtarë të tij do të jenë edhe deputetët Taulant Balla dhe Pet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.821Z

Permbytjet Kuvendi Rama nuk solli asnje propozim

Konferenca e Kryetareve diskutoi per hetimin e zgjedhjeve dhe shtyrjen e seances. PS mbeshteti propozimin e bere nga mazhoranca Kuvendi u kunderpergjigjet akuzave te kreut te socialisteve Edi Rama per shtyrjen e seances plenare. Rama deklaroi dje se mazhoranca me vendimin per te s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama