Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Dokle

Total: 1924
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.019Z

Namik Dokle: Nuk shkoj ambasador ne Spanje

Deputeti i PS-së Namik Dokle hedh poshtë zërat se do të shkojë si ambasador në Sanjë. Nuk është e vërtetë. Edhe po të më propozohej ky post ambasadori në Spanjë nuk do të pranoja. Ndjej ende obligime ndaj zgjedhësve të mi e partisë,i jam përkushtuar që nga dita e parë e themeli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.100Z

Namik Dokle mbështet Ermira Mehmetin

Deputetja e BDI, Ermira Shkupi ka folur sot në Parlamentin Shqiptar. Gjatë përmendjes së skandalit të përgjimeve në Maqedoni, ku u përfol për një bisedë erotike me zëvëndëskryeministrin Musa Xhaferri, Mehmeti është përlotur dhe është duartrokitur në sallë. Mbështetjen pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.117Z

Namik Dokle drejton seancën e parë të Kuvendit të ri

Seancën e parë të Kuvendit të ri, që do mblidhet më 9 shtator, do e drejtojë socialisti, Namik Dokle. Rregullorja e Kuvendit kërkon që kjo seancë të drejtohet nga deputeti më i vjetër, por Sali Berisha, që është deputeti më i vjetër, e ka refuzuar një gjë të tillë. Në këtë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.298Z

Interviste me deputetin socialist Namik Dokle

Me grupin e udheheqesve dhe politikaneve nga vende te ndryshme te botes qe moren dje pjese ne Washington ne Mengjesin e Lutjeve ishte edhe deputeti i Partise Socialiste Namik Dokle. Zoti Dokle dha te premten nje interviste ne emisionin televiziv Ditari.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.177Z

Namik Dokle: Politika ka motër binjake hajninë

Me zërin e së shkuarës, Namik Dokle i flet së tashmes. "Vajzat e mjegullës", kështu titullohet romani i shkrimtarit dhe politikanit, Dokle, i cili gjendet në Panairin e Librit, në stendën e shtëpisë botuese "Toena". "Vajzat e mjegullës" na thërrasin përmes këngëve të tyre në porta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.579Z

Namik Dokle i përgjigjiet me një poezi Berishës

Pasi debatoi pak ditë më parë në Kuvend me Berishën dhe pasi ky i fundit i recitoi një poezi, Namik Dokle ka vendosur që ti përgjigjet me të njëtën monedhë kryeministrit. Para pak ditësh, në Kuvend, ndër të tjera i thashë edhe katër vargje për hajnitë e qeverisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.736Z

Namik Dokle fiton gjyqin ndaj Topallit: Ja sa do përfitojë

Heqja e pagës deputetit socialist Namik Dokle në periudhat shtator 2009-­Maj 2010 nga ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli është vlerësuar e padrejtë. Deputeti socialist ka fituar në gjykatë të drejtën e fitimit të pagës për 9 muaj, ndërsa një padi të ngjashme rezulton ta ke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama