Rezultate te kerkimit per termin: +Nanon

Total: 2665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.913Z

Topalli: Nuk votoj Nanon për president

Share Kryetarja e Kuvendit dhe nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, ka thënë se nuk do e votojë Fatos Nanon për president. Ajo tha se Nano nuk do ketë së paku votën e saj. Duke folur me nota të forta kritike edhe ndaj presidentit aktual, në një in

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.290Z

Me kë e rrëzoi Berisha Nanon?

Eduard Zaloshnja Gjatë një takimi me të rinj në Durrës, Berisha ka deklaruar se Rama ka bashkëpunuar me të për të rrëzuar Fatos Nanon. Nano ka qenë kundërshtari im më kryesor. Unë dhe ai jemi dy kampe, por mënyra sesi Rama e përshkruan Nanon [në librin e tij] është absolutisht në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.671Z

Lulzim Basha gënjen Mustafa Nanon

Analisti Mustafa Nano i kërkoi kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të vizitojë çadrën e protestës. Në një intervistë televizive, Nano kërkoi publikisht të shkojë në Çadrën e Lirisë për tiu treguar të gjithë demokratëve se cilët janë horrat e Partisë Demokratike,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.274Z

Berisha zbardh detaje të takimit me Fatos Nanon

TIRANë- Duke folur për rrugëtimin e tij të gjatë, kryeministri Sali Berisha pas kthimit nga Brukseli ku dorëzoi përgjigjet e pyetësorit për Shqipërinë, deklaroi sot në konferencën e mbajtur për shtyp se në Vjenë është takuar me “liderin historik të socialistëve”, sic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.237Z

Lëreni Fatos Nanon të (sh)fryhet!

Share Nga Mero Baze   Nuk është shumë interesante të dëgjosh Fatos Nanon qysh pas vitit 2005, por është shumë argëtuese të dëgjosh Berishën për Fatos Nanon qysh pas vitit 2007. Në shfrimin e fundit të Fatos Nanos, situata duket dhe më ekzaltuese. Fatos Nano, në hallin e vet q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.397Z

Darka, Berisha: Pesë arsyet e takimit me Fatos Nanon

Kryeministri Duke takuar Nanon, respektova të majtën shqiptare" Kryeministri Sali Berisha vendosi ta rishfaqte tek shqiptart dhe ta rikthente n skenn politike ish-kreun e PS-s, Fatos Nano, duke i njohur atij meritat e pamohueshme t kauzs s integrimit t vendit. Nj takim i till

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.394Z

Berisha: Marrëveshjet e mia me Nanon, i kanë shërbyer vendit

Tiranë, 19 prill, NOA Update Eshtë e vërtetë se kundërshtitë e mia me Nanon kanë qenë të panumërta, por marrëveshjet tona i kanë shërbyer të mirës së vendit, siç i shërbeu marrëveshja me Ramën, integrimit tonë në NATO. Kështu i është përgjigjur pyetjes së gazetarëv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama