Rezultate te kerkimit per termin: +Napolin

Meta: total 1000 / total_found 1392 / time 0.000 / keyword[0] napolin / docs[0] 1392 / hits[0] 1702 /
Arsenal-Napoli, spektakël i garantuar në Emirates Stadium!
  • 2019-04-11

Arsenal-Napoli, spektakël i garantuar në Emirates Stadium!

Një triumf i mundshëm në Europa League duket si shpëtimi i vetëm për Arsenalin dhe Napolin  që në këtë sezon nuk kanë arritur të shfaqin diçka për tu mbajtur mend. Të dyja skuadrat do të vihën përballë njëra-tjetrës në fazën çerekfinale të kompeticionit të dytë më të r

Europa League/ Një derbi spanjoll dhe short i pamëshirshëm për Napolin
  • 2019-03-15

Europa League/ Një derbi spanjoll dhe short i pamëshirshëm për Napolin

Short i pamëshirshëm për Napolin e Carlo Ancelottit në çerekfinalet e Europa League. Të kaltrit në këtë raund do të kenë përballë Napolin në një finale të parakohshme për këtë kompeticion. Me shumë fat Chelsea që sërish nuk do të ketë një rival të denjë për tu përballur

Hysaj ëndërron golin e parë: E pres prej kohësh
  • 2019-03-14

Hysaj ëndërron golin e parë: E pres prej kohësh

Elseid Hysaj u shfaq në krah të trajnerit Carlo Ancelotti, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së nesërme ndaj Salzburgut, të vlefshme për Europa Leaguen. Mbrojtësi shkodran bëri thirrje për përqendrim maksimal, duke kujtuar se asgjë nuk ka mbaruar, pavarësisht se napolitan

Juvja thyen Napoli, vret përfundimisht garën për titull
  • 2019-03-04

Juvja thyen Napoli, vret përfundimisht garën për titull

Juventusi vret përfundimisht garën për titull në Serinë A. Skuadra bardhezi fitoi 1-2 në San Paolo me Napolin ndjekës, me diferencën mes dy skuadrave që shkon 16 pikë. Në fakt, askush nuk kishte iluzione se ekipi i Ancelottit do të mund të bënte mrekullinë në pjesën e mbetur të kam

Hysaj jep asist, Napoli shkatërron 0-4 Parmën (Video)
  • 2019-02-24

Hysaj jep asist, Napoli shkatërron 0-4 Parmën (Video)

Carlo Ancelotti ishte kritikuar se Napolit të tij po i shterronin golat, teksa në 4 ndeshjet e fundit kishte marrë 3 barazime të bardha, por ndaj Parmës të kaltrit u shndërruan  në uragan, duke fituar me rezultatin e thellë 0-4. Ma Malcuit, tashmë i stampuar si mbrojtës i djathtë, edhe

Piatek, polaku që po sfidon Messin
  • 2019-02-23

Piatek, polaku që po sfidon Messin

Krzysztof Piatek është njeriu i momentit në Itali dhe jo vetëm. Statistikat e bomberit polak në këtë sezon janë aq të frikshme saqë vetëm Lionel Messi ka bërë më mirë se ai. Në korrik 2018 Genoa bleu një djalosh të ri, Krzysztof Piatek, nga Cracovia polake, për 4 milionë euro. 23

Paqueta-gol, Milani nuk bën shaka me Cagliarin
  • 2019-02-11

Paqueta-gol, Milani nuk bën shaka me Cagliarin

Milani fitoi thellë 3-0 me Cagliarin në San Siro, duk eu ngjitur shumë shpejt në vendin e katërt në Serinë, pozicion që e humbi që me fitoren e Lazios 1-0 me Empolin. Kuqezinjtë u shfaqën me grintë e dëshirë në këtë sfidë, duke e zhbllokuar takimin që në minutën e 12-të, pasi n