Rezultate te kerkimit per termin: +Nard +Ndoks

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.876Z

PDK: Padi penale ndaj Ndoks

Partia Demokristiane e Shqipris ka reaguar pas deklaratave t ish kryetarit t saj, nard ndoka, se kryetari Anton Gurakuqi hst i prfshir n nj hetim gjyqsor. Prmes nj deklarate pr shtyp, PDK bn publik vendimi e Prokuroris s Tirans ku nuk rezulton asnj gj e till e pretenduar ng Ndoka. Ne deklarojm se nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.334Z

100-shi i Nard Ndoks, 100 dit nga Presidenti!

E majtja tregoi nj organizim t papar gjat votimit t qeveris s re pak dit m par. Votat e t majtve q shkonin sa pr njrin e tjetrin ministr, u lexuan n mnyra t ndryshme dhe sipas interesave t ndryshme n media dhe shoqri. Interesant ishte fakti q Nard Ndoka, mori rrumbullak 100 vota, gj q u quajt trium

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Ndoka: Rishikim bashkpunimi me PD

Bashkpunimi i demokristianve t Nard Ndoks me domokratt e Berishs duket se i ka mbetur tashm Shtatorit. Kjo u vu re n fjaln e Ndoks n mbledhjen e Kshillit Kombtar t nj dit m par, ku demokristiant u mblodhn pr her t par pas humbjes s postit ministror. Zoti Ndoka akuzoi kryeministrin Berisha se rinisi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Gurakuqi i kunderpergjigjet Ndokes

Tiran (start)-Duket se prplasjet midis n Partin Demokristiane, tashm t ndar n grupe, do t vazhdojn pr nj koh t gjat. Kryetari i pjess s ndar Demokristiane Anton Gurakuqi, i sht kundrprgjigjur Nard Ndoks, i cili e ka akuzuar m par Gurakuqin se po ndrtonte nj pallat n Shkodr. Ndotja (i drejtohet N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.065Z

Nxitet konflikti n PDK

Tiran (Start)-Kryetari i Partis Demokristiane t Shqipris, Anton Gurakuqi, duke iu prgjigjur interesimit t mediave, n lidhje me nj nism tpublike nga Nard Ndoka pr bashkimin e demokristianve shprehet se lvizja e zotit Ndoka, t ciln ai paraplqen ta quaj si nj nism pr bashkimin e demokristianve nuk sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

PDK: Dorheqja e Ndoks

Rritet vala e zrave brenda Partis Demokristiane. Heqja nga detyra e kreut t Grupit Parlamentar demokristian t Pashk Ujks, ka pasuar edhe me krkesn e deputetit tjetr t ksaj partie, njkohsisht, zvendsministr i jashtm, Anton Gurakuqi, pr dorheqje t liderit Nard Ndoka. Gurakuqi akuzoi Ndokn pr mosaftsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Ndoka: T ndalen sulmet ndaj Prokuroris

Pjesa opozitare e Partis Demokristiane e Nard Ndoks, duke iu bashkuar opozits, ka krkuar q shteti t ndal presionin ndaj prokurores Ina Rama. N deklaratn pr shtyp, thuhet se kjo forc politike po ndjek me shqetsim konfliktin e thelluar midis institucioneve dhe presionin e qeveris ndaj Prokurores s Prg

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama