Rezultate te kerkimit per termin: +Narkopolicia

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.254Z

PD: Narkopolicia të mos guxojë të prekë studentët paqësorë

Deputetja e PD-së, Albana Vokshi, në një dalje për mediat tha se mbështesin plotësisht protestën e studentëve, deri në përmbushjen e çdo pike të kërkesave të tyre. Ajo i bëri thirrje Policisë së Shtetit që të mos prekë studentët që protestojnë. Sipas Vokshit, prania e paligjs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:44.017Z

Tritol makinës së drejtorit të Portit të Durrësit/ Berisha denoncon ngjarjen dhe tregon arsyen pse ka ndodhur

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se makinës së drejtorit të Portit të Durrësit i është vënë tritol, por ngjarja sipas tij mbahet e fshehur nga policia. Nëpërmjet një mesazhi që pretendohet se vjen nga një punonjës i forcave të sigurisë në Port, thuhet se ngjarja ka ndodhur pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.474Z

Djali i policit godet rëndë gardistin, policia e Vlorës fsheh ngjarjen

Foto ilustruese Disa prej denoncimeve të tij përgjatë kësaj jave kanë rezultuar të jenë shumë të vërteta dhe ngjarja më e rëndë ishte përdhunimi i të miturës nga 7 adoleshentë në një shkollë të Kavajës, që ishte mbajtur i fshehtë prej dy muajsh. Ish-kryeministri Sali Berisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.845Z

Berisha: Trajtim çnjerëzor i protestuesve, kjo ska ndodhur as në diktaturë

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në Facebook, ka denoncuar trajtimin çnjerëzor që sipas tij po u bëhet 23 të arrestuarve të protestës së Rrugës së Kombit. Berisha shkruan se urdhër-arrestet për protestuesit nuk janë lëshuar nga prokuroria, por janë plotësuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.472Z

Gjendet një automjet i braktisur me automatikë, policia fsheh ngjarjen

Ish-kryeministr Berisha pretendon se qytetari dixhital ka bërë një denoncim të pazakontë. Në zonën Mjull-Bathore, në  Sauk të Tiranës është gjetur një automjet i braktisur dhe me municion brenda. Qytetari jep edhe targat e makinës dhe thotë se brenda Benz-it,  me targa AA757RU, jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.474Z

Ja si rrihet biznesmeni nga të fortët e Shijakut (Video)

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar dhunimin e një biznesmeni në qendër të Shijakut. Sipas Berishës biznesmeni është rrahur nga një i fortë, i cili e ka gjobitur pesë herë atë, por policia e ka lënë të lirë. Postimi i Berishës Rrihet sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.802Z

Rama përdori helm si Assadi në Siri, po më terrorizon familjen

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar policinë se po terrorizon familjen e një prej protestuesve të 16 shkurtit. Sipas Berishës, pasi e helmuan me gaz qytetarin, tashmë policia po i terrorizon familjen në mes të natës, pasi kërkon ti arrestojë. Po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama