Rezultate te kerkimit per termin: +Nasip +Ccedil

Total: 803
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.315Z

Jep dorëheqja ministri Nasip Naço

Ministri i Drejtësisë, Nasip Naço, dha sot dorëheqjen nga posti që mbante prej dy vitesh. Lajmi konfirmohet nga burime konflidenciale, të cilët sqarojnë se përmes kësaj letre Naço ka dhënë si motiv për këtë vendim &q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.685Z

Nasip Naço: Vota ime ishte për Ardian Vishën

Të tjera rreth shkrimit Çefa në KLD, PS në Kushtetuese Visha: Votimi provë për Presidentin, Mediu u detyrua TIRANE- Ministri i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nasip Naço ka komentuar votën “pro” për anëtarin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.834Z

Meta në Skrapar prezanton kandidatin e LSI, Nasip Naço

Kreu i LSI Ilir Meta prezantoi sot në qytetin e Çorovodës në rrethin e Skraparit kandidatin për deputet Nasip Naço. Meta tha se LSI është ajo forcë politike, e cila do ta rilindë të majtën. TIRANË – Kreu i LSI, Ilir Meta ka qenë sot në qytetin e Çorovodës në rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.056Z

Berisha: Nasip, Xhafaj betejë kundër teje

TIRANË-Ish-kryeministri dhe njëkohësisht deputet i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë një fjale nga foltorja e Kuvendit në debatin për pr/buxhetin 2014 iu referua dhe zhvillimeve të fundit në Këshillin e Lartë të Drejtësis&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.395Z

Kërcënohet me armë në kokë vajza 21 vjeçare e ministrit Nasip Naço

Betina Naço, vajza 21 vjeçare e ministrit të Drejtësisë, Nasip Naço, ka përjetuar çaste tmerri kur dy të rinj e kanë kërcënuar me pistoletë në kokë ne hyrjen e banesës së saj dhe kanë tentuar t'i rr&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.707Z

Nasip Naço: Debatet në KLDjanë për zbatimin e ligjit

TIRANE- Debatet mbi reformimin e KLD-së, është cilësuar, prej Ministrit Nasip Naço, si parimor që në thelb ka zbatimin e ligjit.“Unë besoj që nuk kam ndonjë konflikt me KLD. Ndonjë konflikt që është midis dy institucioneve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.792Z

Nasip Naço: “Koalicioni, pas analizës së qeverisjes 4-vjeçare”

12-11-2012 / Gazeta 55 Flet Nasip Naço, deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim   Lëvizja Socialiste për Integrim nuk përjashton mundësinë që të kryesojë polin e tretë në zgjedhjet e 2013-ës. Deputeti i kësaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama