Rezultate te kerkimit per termin: +Nates

Total: 4434
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.029Z

Operacion ne lokalet e nates

brbrUniformat blu ne Durres kane ndermarre nje operacion gjate nates ne lokalet e qytetit bregdetar Aksioni kishte ne fokus kontrollin e ambienteve per nivelin e larte te muzikes dhe perdorimin e dograve Ne perfundim te tij jane shoqeruar ne komisariat 38 persona Burime nga policia e Durresit bejne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.343Z

Jeta e nates ne Tirane

Pas nje jave te gjate me pune apo shkolle! Pas nje jave me stres dhe trafik! Dhe pas 5 ditesh me probleme… vjen mbremja e se premtes! Qe pa rene mbremja kane filluar pergatitjet! Takimet jane lene! Vajza e djem kane disa dite qe i kane menduar veshjet dhe aksesoret! Dhe festa fill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.823Z

Kosove rriten patrullimet gjate nates

Grupet kriminale qe veprojne ne veri te Kosoves do ta kene te veshtire te ushtrojne aktivitetet e tyre gjate nates per shkak te rritjes se patrullimeve te forcave te policise dhe trupave paqeruajtese. Sipas raportimeve te mediave kosovare prania e theksuar e trupave te KFOR-it e agjent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.224Z

Enca Haxhia shijon jeten e nates

e Hene 26 Janar 20151100 am p classwp-caption-textNe foto Enca Haxhia ne pubbrbrTani nuk eshte me minorene dhe kjo gje i ka krijuar mundesi qe jo vetem te jete prezente ne koncerte te ndryshme qe natyrisht behen ne oret e vona te nates por edhe ta shijoje thjesht si kliente jete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.847Z

Aksion kunder lokaleve te nates

brbrNje aksion kunder ambienteve te jetes se nates ne Tirane ka perfunduar me vendosjen 30 gjobave dhe mbylljen e 19 lokaleve te njohura ne kryeqytet Masat jane marre pasi ato nuk ishin pajisur me leje mjedisore Leja mjedisore permban si kushtet higjienike ashtu edhe kontrollin per nivelin e zhurmav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.552Z

SHBA - Afganistan marreveshje per operacionet gjate nates

Qeveria afgane ka arritur nje marreveshje me Shtetet e Bashkuara ku kerkohet zyrtarisht qe operacionet gjate nates te drejtohen nga afganet dhe qe i jep zyrtareve lokale autoritetin per te marre vendime lidhur me to.Ministri afgan i Mbrojtjes Abdul Rahim Wardak dhe komandanti  i forcave amerikane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.248Z

Greqi, incidente te vogla gjate nates

Perleshje te tjera jane regjistruar gjate nates ne kryeqytetin grek Athine mes manifestuesve te rinj dhe policise rreth Universitetit Politeknik. Protestat u zhvilluan ne zemer te lagjes Exarchia, qe eshte bere qender e revoltes se diteve te fundit. Gjate nates demonstruesit hodhen gure

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama