Rezultate te kerkimit per termin: +Natural +Adventure +Company

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.591Z

The Independent shkruan për specat me mazë, djathin dhe karkalecët e Bjeshkëve të Pejës dhe Junikut

E përditshmja nacionale britanike The Independent në numrin e saj të së dielës në versionin e shtypur dhe prej të hënës në versionin online ka botuar një koment të aktorit dhe personalitetit televiziv Peter Duncan, i cili thotë se harmonia mbretëron në këtë pjesë të Ballkanit. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.310Z

Bukuritë e Pejës i prezantohen tregut britanik nëpërmjet prezantuesit të BBC-së

Aktori, prezantuesi, publicisti dhe prodhuesi i dokumentarëve nga Britania Madhe Peter Duncan do të qëndrojë për vizitë disa ditore në qytetin e Pejës, ku gjatë këtij qëndrimi do të eksploroj Bjeshkët e Nemuna e cila parashihet në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama