Rezultate te kerkimit per termin: +Natyresbr

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] natyresbr / docs[0] 5 / hits[0] 5 /
Metoda urgjenteper te hequr zbokthin
  • 2016-10-26

Metoda urgjenteper te hequr zbokthin

Transmetuar me 25102016 - 2148 Zbokthi krijohet per shkak te semundjes se lekures se kokes Kjo nxit te kruarit qerimin e lekures dhe shfaqjen e pikave te pakendshme te bardha Kete problem mund ta zgjidhni ne shume menyra Me se miri b

Nente ushqime qe kane veti medicinale
  • 2016-09-28

Nente ushqime qe kane veti medicinale

Transmetuar me 27092016 - 1931 Ushqimi eshte ilaci numer nje i natyresbr br Perime fruta karbohidrate dhe proteina te caktuara ofrojne perfitime te vecanta shendetesore pa dhene disa nga efektet anesore te pakendshme qe japin ilace

Banori tregon si e gjeti kufomen ne Dajt
  • 2016-06-06

Banori tregon si e gjeti kufomen ne Dajt

Nje kufome e kthyer ne skelet eshte gjetur mesditen e djeshme ne fshatin Shkalle-Tujan ne faqen e malit te Dajtit Sipas Policise se Tiranes dyshohet se kufoma i perket seksit mashkull dhe nje moshe te madhe dhe eshte gjetur e mbuluar me nje masiv dherash e guresh Nderkohe nga hetimet paraprake te he

Korpiklaani koncert ne Tirane
  • 2015-10-30

Korpiklaani koncert ne Tirane

brbrJetes se nates ne kryeqytet kete fundjave i shtohet nje tjeter event Pas nje turi te gjate ne Europe grupi finlandez Korpiklaani ka mberritur edhe ne Tirane Per ndjekesit e rock-ut e metal-it Korpiklaan eshte nje bande e njohur Ata e nderthurin kete rryme me ritme folku nje muzike qe mund ta ker

Mrekullia e punes tragjedia e fames
  • 2015-08-02

Mrekullia e punes tragjedia e fames

Transmetuar me 02082015 - 1011 PUBLICITET Nga Prec Zogajbr br Romani Martin Iden i Xhek Londonitbr br Veshtire se ka pasur ndonje prej njerezve te lexim-shkrimit te viteve shtatedhjete-tetedhjete qe te mos kete lexua