Rezultate te kerkimit per termin: +Natyrisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.863Z

Del topless dhe natyrisht tregon sërish dekoltenë (VIDEO)

Kim Kardashian ka vendosur që të dalë në videon e të fejuarit të saj, Kanye West, të titulluar Bound 2. Kanë mjaftuar pak orë dhe video i ka tejkaluar 1 milion klikimet. Në video ajo shfaqet topless. Kanye ka pranuar se nuk do e censurojë videon tani që është bërë baba. Kurse 33-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.627Z

FOTOT/ Me atë dekolte natyrisht që të del gjoksi jashtë

Këngëtarja Sinitta tregoi gjoksin, ndërsa ishte duke hyrë në natën hapëse të I Cant Sing në Londër. Ajo ishte së bashku me mikun e saj të X Factor, Louis Walsh. 50- vjeçarja u duk në siklet, por një fustan kaq i hapur natyrisht që rrezikon gjëra të tilla.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.600Z

Natyrisht që vjedhin

  Akuzat për korrupsion dhe mungesë transparence që kanë pushtuar mediat, në fakt janë opera që nuk zbresin nga repertori i neoliberal i demokracisë. Ata nuk duan të gjejnë defekte te politikat e tyre, por duan që defektet t’i gjykojnë si devijime të politikanëve. Korrupsio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.261Z

Nishani: Natyrisht që konsultohem me Berishën për çështje të rëndësishme

Presidenti Bujar Nishani ka dhënë një intervistë për gazetarin Çim Peka ku ka folur për marrëdhënien e tij me ish-kryeministrin Sali Berisha. I pyetur se çfarë diskuton me Berishën, Nishani tha se konsultohet me të për çështje të rëndësishme me interes kombëtar. Po natyrisht q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.721Z

Romni: Natyrisht, edhe unë do ta vrisja Bin Ladenin

Kandidati republikan që po garon për të marrë nominimin për president Mit Romni, tha se edhe ai do të kishte urdhëruar një sulm ushtarak në kompleksin e Osama Bin Ladenit, duke hedhur poshtë ato që ishin deklaruar nga pjesëtarët e fush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.724Z

Romney: Natyrisht, edhe unë do ta vrisja Bin Ladenin

SHBA - Kandidati republikan që po garon për të marrë nominimin për president Mitt Romney, tha se edhe ai do të kishte urdhëruar një sulm ushtarak në kompleksin e Osama Bin Ladenit, duke hedhur poshtë ato që ishin deklaruar nga pjesëtarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.172Z

Nga kjo shkarje historike, natyrisht, nuk bën përjashtim as Sala

  I can't agree more with what you say. Që në shqip do të thote, jam plotesisht dakort me observimet e ditëve të fundit për Berishen. Me thuaj një shtetar shqiptar që nga koha e Shen Palit (bile edhe ai thone që kur erdhi në Shqiperi filloi të pinte) që me nder nuk u pjerdh në tru

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama