Rezultate te kerkimit per termin: +Ndr

Meta: total 1000 / total_found 2959 / time 0.001 / keyword[0] ndr / docs[0] 2959 / hits[0] 3652 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Gruaja në Librazhd kapet me telefon teksa futej në dhomën e fshehtë

Përkundër masave të marra dhe fushatave të ndërgjegjesimit, fenomenit të fotografimit të votës nuk i kanë shpëtuar as këto zgjedhje. Rasti është shënuar në Librazhd në Qendrën e Votimit Nr.2704 të KZAZ Nr.52, ku një grua është kapur me telefonin në dorë teksa futej në dhomën

No Pic available
  • 2017-06-25

Korçë, arrestohet komisioneri i LSI, votoi dy herë

Komisioneri i Lëvizjes Socialiste për Integrim në qendrën e votimit 3736 në fshatin Barc të Bashkisë së Korçës, është arrestuar nga policia. Ndalimi i shtetasit, Andimiano Nuri Ravolli, është bërë Pasi rezulton se ka votuar dy herë. Votën e parë e ka hedhur në Qëndrën e Votimit

Vetëm 11% e QV kanë raportuar në KQZ, sdihet pjesëmarrja në rang kombëtar
  • 2017-06-25

Vetëm 11% e QV kanë raportuar në KQZ, sdihet pjesëmarrja në rang kombëtar

Prej orës 07:00 të mëngjesit shqiptarët janë thirrur të votojnë për të zgjedhur sot parlamentin e ri dhe qeverinë e re.   Tre milionë e 452 mijë e 260 shqiptarë të cilët janë thirrur për të votuar  në 5.362 qendra votimi.  Në këto zgjedhje marrin pjesë

No Pic available
  • 2017-06-25

Ne Korçë votuesi fotografon votën, dhe ikën me vrap nga QV

Rreth orës 14: 30 minuta të ditës së sotme policia ka ndërhyrë në qendrën e votimit nr 3665/ 1 në Korçë, me kërkesë të KQV-së. Shkak  është bërë një person i cili është kapur duke fotografuar votën. Në këtë QV  që ndodhet tek Shkolla 9- vjeçare «Sotir Gurra»,

No Pic available
  • 2017-06-25

I diktojnë fotografimin e votës, vlonjati gris fletën dhe largohet

Policia e Vlorës ka filluar procedimin penal dhe ka shpallur në kërkim policor shtetasin R.M, 54 vjeç, banues në qytetin bregdetar për fotografim të fletës së votimit. Sipas bluve, kanë qenë anëtarët e Komisionit të Qëndrës së Votimit që e kanë konstauar dhe i gjendur të këtë s

Votimi shtyhet deri në orën 20:00, pjesëmarrja e ulët
  • 2017-06-25

Votimi shtyhet deri në orën 20:00, pjesëmarrja e ulët

Prej orës 07:00 të mëngjesit shqiptarët janë thirrur të votojnë për të zgjedhur sot parlamentin e ri dhe qeverinë e re.   Tre milionë e 452 mijë e 260 shqiptarë të cilët janë thirrur për të votuar  në 5.362 qendra votimi.  Në këto zgjedhje marrin pjesë

Pas shtyrjes me 60 minuta, mbyllet zyrtarisht votimi
  • 2017-06-25

Pas shtyrjes me 60 minuta, mbyllet zyrtarisht votimi

Pas shtyrjes me 60 minuta në të gjithë vendin në orën 20:00 është mbyllur zyrtarisht procesi i votimit. Në orën 18:45 KQZ vendosi të shtyjë me 1 orë procesin e votimit. Prej orës 07:00 të mëngjesit shqiptarët janë thirrur të votojnë për të zgjedhur sot parlamentin e ri dhe