Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrhyjm

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] ndrhyjm / docs[0] 4 / hits[0] 4 /
No Pic available
  • 2010-08-14

Galeria e Arteve, rikonstrukohet salla e madhe e ekspozitave

Q nga shtatori Galeria Kombtare e Arteve do t ket nj sall ekspozitash t standardeve bashkkohore. Nj fond i Ministris s Turizmit dhe Kulturs prej 15 milion leksh t reja bri t mundur ndrhyrjen rrnjsore n t gjith elementt e salls m t madhe t ekspozitave. Rubens Shima, Drejtor i GKA “Kemit mundur

No Pic available
  • 2010-04-25

Punimet në shesh, plani i ri i bashkisë për lëvizjen e makinave

Bulevardi Zogu I, kalimi i automjeteve, i lejuar vetëm në njërin krah të lëvizjes, në drejtim të unazës Lvizja e makinave n rrugt kryesore t Tirans prej dits s djeshme ka nj itinerar t ri. Zgjerimi i harts s punimeve n sheshin “Sknderbej” ka ndryshuar kahun e l

No Pic available
  • 2010-04-04

Koncesionet, 114 janë dhënë, 30 në proces

Sektori i energjis po shihet gjithnj m shum me interes nga investitort dhe shum prej tyre jan futur n procedurat koncesionare kryesisht pr HEC-e t vogla. Prifti tha dje se rreth 114 koncesione jan dhn deri m tani dhe jan m shum sesa 30 koncesione n proces, ose sht duke uoponenca teknike, ose jan n

No Pic available
  • 2010-03-18

OSBE, Zhigalov: Opozita të qëndrojë në Kuvend

OSBE kërkon qëndrimin e opozitës së majtë në Kuvend, ndërsa shprehet e gatshme për të ndihmuar me asistencën e saj komisionit hetimor për zgjedhjet e 28 qershorit, nëse kjo do ti kërkohet nga politika shqiptare. OSBE krkon qndrimin e opozits s majt n Kuvend, ndrsa