Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrhyrja

Meta: total 95 / total_found 95 / time 0.000 / keyword[0] ndrhyrja / docs[0] 95 / hits[0] 106 /
No Pic available
  • 2016-11-27

Albani ka nevojë për ndihmë

Albani student, Albani 24 vjeç, Albani q ndjek me vmendje çdo gj q ndodh n kt vend megjithse i verbr, po jeton ditt e tij m t vshtira. Smundja e veshkave po prparon. M shpejt se mosha e tij, shum m shpejt se burokracia e ktij vendi. Albanit i duhet t bj transplant t veshkave. Ka krkuar ndihm sic e

IKMT operacion n Kinostudio dhe Hamallaj, prish një sërë objektesh
  • 2016-04-08

IKMT operacion n Kinostudio dhe Hamallaj, prish një sërë objektesh

Inspektorati Kombtar i Mbrojtjes s territorit ka prishur nj sr objektesh pran ndrtess s Rekuizitave n parkun e ndrtesave t Kinostudios n Tiran. Operacioni i IKMT u zhvillua n kuadr t projektit “Pr rehabilitimin dhe rifunksionimin e qndrs kombtare kulturore pr fmij”. Ndrhyrja e IKMT ishte

No Pic available
  • 2010-09-02

Digjet një magazinë në Shkodër dhe një shkollë në Gjirokastër

Zjarret Policia e qytetit jugor arreston dy barinj pr zjarrvnie Nj zjarr i fuqishm ka shkrumbuar nj pik shumice t lndve t ndrtimit n hyrje t qytetit t Koplikut. Ngjarja ka ndodhur dje n mesdit, rreth ors 12:30, vetm 500 metra pa hyr n qytet, buz rrugs nacionale Shkodr-Hani i Hotit. Zjarri n fillim

No Pic available
  • 2010-09-02

Flutura Açka: Duhet letërsi konkurruese

Ju jeni shkrimtare dhe botuese. A mund t jetojn shkrimtart shqiptar me letrsi? sht thuajse e pamundur q nj shkrimtar shqiptar t jetoj me veprn e tij. Ndoshta i vetmi shkrimtar shqiptar q mund ta arrij kt sht Ismail Kadare, por nuk besoj se mund ta arrij kt nga botimi i veprs s tij n shqip, por nga

No Pic available
  • 2010-09-01

HEC-i i Zhurrit, Bruka: Dëmton gjithë Kukësin

Ndrtimi i hidrocentralit t Zhurrit n Prizren do t dmtonte t gjith qarkun e Kuksit pr shkak t ndryshimit t drejtimit t ujrave q rrjedhin n drejtim t ktij qarku. Kshtu vlerson kryetari i qarkut t Kuksit Shefqet Bruka duke theksuar edhe dmin e drejtprdrejt q do t shkaktonte tek investitort q po ndrtojn

No Pic available
  • 2010-09-01

Kur yjet e Hollivudit nuk janë aq të mirë sa thonë...

Divat e kinemas, sportit dhe t muziks rrok vazhdojn t grumbullojn m shum se kurr popullaritet, duke thn se prpiqen ta shptojn botn. Por duke fshehur pas ksaj t tjera qllime... Angelina Jolie dhe Brad Pitt thon se parat q marrin nga shrbimet e ndryshme fotografike i prdorin pr kampet e refugjatve n

Subashi: Zgjedhjet lokale në rrezik, partitë të mos vonojnë
  • 2010-08-30

Subashi: Zgjedhjet lokale në rrezik, partitë të mos vonojnë

Nnkryetarja e KQZ-s lshon alarmin pr reformn Komisioni Qendror i Zgjedhjeve u vendos ultimatumin partive politike t nisin sa m shpejt reformn elektorale pr t mos rrezikuar standardet e zgjedhjeve lokale t muajit maj 2011. Mesazhin nga KQZ-ja e ka prcjell dje nnkryetarja e Komisionit Qendror t Zgjedh