Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrsa +Kulli

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] ndrsa / docs[0] 3186 / hits[0] 5126 / keyword[1] kulli / docs[1] 187 / hits[1] 270 /
No Pic available
  • 2008-11-01

KKRT, PD propozon 2 emra

Partia Demokratike, ka propozuar sot dy emra t rinj, njri prej t cilve do t jet antar i Kshillit Kombtar i Radios dhe Televizionit (KKRT). Partia m e madhe n qeveri, ka propozuar n Komisionin e Medias, emrin e Altin Ndroqi dhe Ermal Gjonaj. N Komisionin e Medias, ka pasur debate t ashpra midis m