Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrsa +Oerd +Bylykbashi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.927Z

Berisha dhe Rama, të mërkurën ritakohen në Strasburg

Krokodili pret raundin e dytë të negociatave Kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i PS-s, Edi Rama, ritakohen n Strasburg, me qllim gjetjen e nj zgjidhjeje t prbashkt q do t’i jepte fund ngrit politik n vend. Brenda pak javsh nga darka informale n restorant “Krokod

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama