Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrkoh +Berisha

Total: 221
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.856Z

Berisha: Liensat jo nga ministrit

Kryeministri Sali Berisha sht shprehur i sigurt pr uljen e defiitit buxhetor t Shqipris. Pjesmarrs n konferencn e FMN-s pr sfidat e Shqipris, shefi i ekzekutivit u shpreh se qeveria sht e vendosur pr t ulur borxhin q vendi ka si dhe pr t ngushtuar defiitin buxhetor. Ai tha se ekonomia shqiptare ka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Rama e Berisha,nj sistem t ri Dushku

Edi Rama dhe Sali Berisha po instalojn nj sistem t ri Dushku. Kshtu u deklarua deputeti socialist Petro Koi vetm disa or para seancs parlamentare lidhur me ndryshimet kushtetuese. Ai shprehu qndrimin e tij kundr ktyre ndryshimeve duke akuzuar kryetarin e partis s tij pr bashkpunim me kryeministrin S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.979Z

Kampionati, Berisha: Shoh vetëm përmbledhjen e golave

N rast se syt e shqiptarve dhe mbar globit jan ngulur para ekraneve televizive pr t par do minut t Kampionatit Botror “Afrika 2010”, Kryeministri Sali Berisha ka gjetur nj rrug t mesme, q nuk i harxhon kohn. Ai sheh vetm prmbledhjeve e golave, ndrkoh merr informacion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.400Z

Inaugurimi i autostradës, Berisha të dielën në Kosovë

Berisha drejt Vërmicës, me ftesë të Thaçit Madhshtia e hapjes s tunelit t Kalimashit do t njoh nj tjetr dimension ditn e diel, por kt radh vetm pak metra larg kufirit shqiptar, n Vrmic. Kryeministri i Shqipris, Sali Berisha dhe ai i Kosovs, Hashim Thai, do t prjetojn t tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

Biberaj: Berisha e ktheu PD-në inekzistente

Antari i kryesis sulmon udhheqjen: Humbi betejn me korrupsionin Riaktivizohen zrat e mendimit ndryshe brenda Partis Demokratike. Antari i kryesis s PD-s, Aleksandr Biberaj, pas nj pushimi t prkohshm sht rikthyer srish n arenn politike pr t atakuar srish dhe pr t krkuar kt her konstituimin e forumeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.646Z

Negociata ekspertësh, më pas takim Berisha-Rama

Bisedimet nisin këtë javë për një zgjidhje ligjore Zgjidhja e ngrit politik q zgjat prej muajsh do t jet n duart e ekspertve pr t’u firmosur nga dy lidert e politiks. Burime nga Partia Socialiste dhe Partia Demokratike pohojn se kjo jav pritet t jet shum intensive n prp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.878Z

Kutitë, Berisha: Kushtetuesja i përgjigjet Ramës: Je i humbur

Kryetari i PS-s, Edi Rama, ka drguar emisart e tij n Bruksel pr t marr mbshtetjen ndrkombtare pr vizat, por atje u sht thn se duhet t’i drejtohen Gjykats Kushtetuese. Ndrkoh q kjo e fundit i sht prgjigjur se shtjen e ka t humbur. Me kt informacion i njohu dje Kryeministri S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama