Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrkoh +Nard +Ndoka

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.856Z

Kongresi: Ndoka rrezikon postin

Situat e vshtir n gjirin e Partis Demokristiane. Antart e saj jan mbledhur n nj kongres t jashtzakonshm t partis ku priten debate t ashpra pas zhvillimeve t fundit. Burime nga brenda kongresit bjn t ditur se gjat punimeve do t krkohet shkarkimi nga detyra i kryetarit t PDK-s, Nard Ndoka. Anton Gurak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Topalli, kosto pr PD-n

Nard Ndoka ka vlersuar kryeparlamentaren Jozefina Topalli si nj kosto pr PD-n. Gjat nj prononcimi pr media, zoti Ndoka reagoi ndaj mocionit q PS ka ngritur pr zonjn Topalli. Sipas tij, kryeparlamentarja jo rrall her ka kaluar kufijt e tiks s postit q zotron. Zonja Topalli n krye t Kuvendit prbn nj k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.347Z

BAMC realizon t parin transplant veshkash n Shqipri

Kryhet pr her t par n Shqipri tranplanti I veshkave. Spitali q arriti t jet pionier i ndrhyrjes s par klinike pr dika t till, sht Ballkan Alliance Medical Center. I prqendruar n godinn e Spitalit Ushtarak, BAMC administrohet nga ortak turq dhe shqiptar.BAMC, n bashkpunim me nj ekip prej 20 profesors

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama