Rezultate te kerkimit per termin: +Ndrkoh

Total: 1898
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.377Z

Përkeqësohet situata në Kozare, rrezikohet uji i pijshëm

Rreshjet e shumta t shiut kan prekur dhe Komunn Kozare n rrethin e Kuovs, duke shkaktuar dme t mdha n rrug, banesa e toka bujqsore. Dmtime t shumta jan shkaktuar n rrugt e ksaj komune, ndrkoh q pompat e ujit t pijshm rrezikojn t prmbyten. Kryetari i Komuns Kozare, Fatmir Doksani "Krkojm ndihm,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.871Z

Evropa përfshihet nga i ftohti. Viktima dhe probleme në qarkullim

Evropa paralizohet nga i ftohti. N Gjermani temperaturat zbritn n -10 grad celcius, ndrkoh t gjitha rrugt q t ojn n Dublin jan t ngrira dhe qindra shkolla jan mbyllur. Bora ka mbuluar edhe nj pjes t madhe t Francs si dhe ka shkaktuar trafik t rnduar rreth Amsterdamit dhe Haarlemit. N Hemavan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Higjiena mbyll 85 restorante në Fier

Kontrolli u prqendrua n lokalet e dasmave. Gjobiten edhe 20 tregtar t ujit Shtimi i numrit t t helmuarve gjat javve t fundit ka vn n lvizje strukturat shtetrore, q kan pr detyr t sigurojn cilsin e ushqimeve n restorante dhe dyqane ushqimore. Nga kontrollet e kryera s fundi ka rezultuar se m shum se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.208Z

Durres, Bashkia rrit 2.5 herë taksën për plazhet private

Bashkia e Durrsit pr sezonin e ri veror 2010 e ka rritur taksn pr plazhet private n masn 2.5 her, duke synuar rritjen e plazheve publike, por edhe rritjen e cilsis s plazheve private, duke e krahasuar me vitin e kaluar. Rritja e takss s plazheve private 2.5 her kaq deri m datn 26

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Trafikim mjetesh motorike

Nj polic n dogann e Qaf Thans dhe tre shtetas maqedonas kan prfunduar n pranga pasi jan prfshir n trafikim mjetesh motorike. Polici Bashkim Likollari, duke abuzuar me detyrn dhe n kmbim t nj sasie parash, nuk ka regjistruar tre motor t cilt shtetasit maqedonas Bekim Halili, Afrim Halili dhe Danilo R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.208Z

Pastrimi i parave trefishohen çështjet në hetim

Kriminaliteti, në ulje, në vend ka 60 vrasje më pak se një vit më parë. Vlora rrethi më problematik, Berati më i qeti Prokuroria e Prgjithshme ka dorzuar n Kuvend raportin e puns njvjeare t saj. N nj material prej plot 244 faqesh jan prshkruar t gjitha veprat penale t krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.938Z

Real-Mançester, duel në distancë për Ëzil

Talenti “Ndizet” lufta e klubeve t mdha pr Mesut zil. Mesfushori i Gjermanis sht nj prej yjeve q ka m tepr krkesa, ndrsa ai ndodhet n listn e dshirave t Manester Junajtid, Barcelons dhe Realit t Madridit. Ndrkoh q zil ka pohuar publikisht se sht tifoz i Bars, Junajtid dhe Reali kan nisu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama