Rezultate te kerkimit per termin: +Ndajeni

Total: 8639
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.059Z

VIDEO qesharake/ Ta hajë dreqi PD, ndajeni mendjen çfarë po bëni

Emisioni investigativ BOOM në televizionin Ora News ka përgatitur një video ku lidershipi i Partisë Demokratike shprehet lidhur me protestën e organizuar nga ky subjekt politik, si pasojë e së cilës është vendosur edhe një çadër në bulevardin para Kryeministrisë. Siç shihet edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.388Z

Erhard Busek: Ndajeni Kosovën

Ish koordinatori i Paktit të Stabilitetit për Evropën Juglindore, Erhard Busek, ka deklaruar se Prishtina dhe Beogradi duhet të nisin diskutimet për ndarjen e Kosovës.Në një prononcim për KTV, Busek ka thënë se kjo është zgjidhja m&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.888Z

Kisinger Ndajeni Bosnjen ne tri pjese

Keshtu sic po zhvillohen ngjarjet duket se Bosnja dhe Hercegovina B-H eshte nje krijese artificiale ne te cilen jane te detyruar qe te jetojne tri popuj dhe se pikerisht per kete arsye ajo duhet te ndahet. Dhe kete konsiderate befasuese e shpreh politikani i njohur veteran amerikan dhe i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.194Z

Pike Ndajeni Topin e Arte mes Ksavit Mesit e Iniestes

Deklarata Mbrojtësi i Barcelonës, Xherard Pike, mendon se “Topi i Artë” duhet t’i jepet të tre shokëve të tij të skuadrës. Futbollistët “blaugrana”, Lionel Mesi, Ksavi Hernandez dhe Andres Iniesta janë finalistët p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.370Z

“Gjithçka që kisha mbledhur, e humba, dhe, gjithçka që kam dhënë është e imja”!

Armeniasi i famshëm, Mësuesi Gurxhiev – shkruante Nxënësi i tij Uspenski, e ka pasë zakon të thotë shpesh: “Gjithçka që kisha mbledhur, e humba, dhe, gjithçka që kam dhënë është e imja”. E drejtë. J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.028Z

5 hile per te ndaluar se ngreni pa e tepruar

Transmetuar me 08102014 - 0959 Vendoseni ne pjate pirunin gjate kohes qe pertypeni- Pasi keni futur ne goje kafshaten e radhes mbeshteteni pirunin ne pjate ne menyre qe te shijoni ate qe po hani Kjo gje lejon qe te mendoni per ushqimin qe keni ne goje dhe du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama