Rezultate te kerkimit per termin: +Ndajeni

Meta: total 1000 / total_found 8644 / time 0.003 / keyword[0] ndajeni / docs[0] 8644 / hits[0] 8657 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Rama: Luli, shalqi me provë!

Teksa fushatës po i afrohet fundit, kryeministri Rama nuk i ka kursyer batutat për Lulzim Bashën. Dje e quajti kryetar kooperative, sot e ka quajtur shalqi me provë, në kontekstin që është provuar se si është në qeverisje. Këto deklarata Rama i bëri nga takimi elektoral në Elbasan. Sot

No Pic available
  • 2017-06-21

Koalicioni paszgjedhor, Basha përjashton vetëm PS, vagon për skrap

Kryetari i PD-se Lulzim Basha ishte sot i ftuar në studion e emisionit “Arena” në Ora News për të treguar programin e tij ekonomik por dhe koalicionet paszgjedhore, ndonëse shprehet i bindur se do të fitojë mbi 72 mandatet për të qeverisur i vetëm.  Duke folur për listat

No Pic available
  • 2017-06-11

Rama: Me kë na krahasoni? Me Lulin, Petritin apo Ndocajn?

  Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama tha sot se ndryshe nga kundërshtarët e tij që kërkojnë votat, PS ka ekipin e duhur për të bërë shtet. Duke folur nga Rrogozhina ai u shpreh se as Basha, as Vasili dhe as Eduard Ndocaj nuk kanë ekip që të ketë dhënë prova se mund të qeverisi

No Pic available
  • 2017-05-18

Doda shpërthen ndaj marrëveshjes PD-PS: Festoni me një cigare hashash

Deputetja e PDIU-së, Mesila Doda shkruan në rrjetet sociale se dy partitë e mëdha paskan pasur hallin e qeverisë. Doda: Dhe ta mendosh qe kemi tre muaj qe bëjmë thirrje për dialog për rritjen e standarteve te zgjedhjeve e per me shume garanci për opozitën… këto paskan pas hallin e

Marrëveshja, Mesila Doda: Qeverinë e bëtë e tju rrojë! Festoni me cigare hashashi
  • 2017-05-18

Marrëveshja, Mesila Doda: Qeverinë e bëtë e tju rrojë! Festoni me cigare hashashi

Deputetja e Partisë për Drejtësi Integrim dhe Unitet, Mesila Doda shprehet kritike dhe e revoltuar për marrëveshjen e arritur mes Kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Ajo thotë se gjithë halli ka qenë për të zhdukur partitë e tjera dhe për të kriju

No Pic available
  • 2017-04-02

Rama: Zgjedhjet nuk shtyhen, LSI i takon të vendosë për koalicionin

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në Asamblenë e PS tha se data e zgjedhjeve nuk do të shtyhet. Në lidhje me koalicionin me LSI, Rama tha se nuk e diskuton që ky koalicion është më i pëlqyeshmi, ndërsa i takon LSI të vendosë për 4 vitet e ardhshme. Koalicioni, Rama: Qendrimi yne i

VIDEO qesharake/ Ta hajë dreqi PD, ndajeni mendjen çfarë po bëni
  • 2017-02-24

VIDEO qesharake/ Ta hajë dreqi PD, ndajeni mendjen çfarë po bëni

Emisioni investigativ BOOM në televizionin Ora News ka përgatitur një video ku lidershipi i Partisë Demokratike shprehet lidhur me protestën e organizuar nga ky subjekt politik, si pasojë e së cilës është vendosur edhe një çadër në bulevardin para Kryeministrisë. Siç shihet edhe