Rezultate te kerkimit per termin: +Ndajm

Meta: total 1000 / total_found 3196 / time 0.001 / keyword[0] ndajm / docs[0] 3196 / hits[0] 3536 /
No Pic available
  • 2017-06-23

Numri dy i PPE flet shqip: Koha për Republikën e Re, koha për Lulzim Bashën

Në mitingun përmbyllës të Partisë Demokratike, erdhi mbështetja e PPE, përmes zëvendëspresidentit të Partisë Popullore Europiane, Alojz Pertele, që ishte i pranishëm sonte në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, dhe iu drejtua qytetarëve me një mesazh. Alojz Pertele: Jam k

No Pic available
  • 2017-06-23

Refuzimi i McAllister, Basha: Asnjë pishman, ofronte 4 Ministra të propozuar nga Rama

Pas marrëveshjes me Ramën, kryedemokrati Basha nuk ka asnjë pishman për refuzimin e paketës McAllister. Në Tonight Ilva Tare, Basha tha se kjo paketë parashikonte katër Ministra teknikë të propozuar nga Rama, ndërsa marrëveshja me Kryeministrin kishte garanci më të shumta zgjedhore. Ba

No Pic available
  • 2017-06-20

Veliaj: Çdo votë për Edi Ramën, është një votë për vazhdimin e punëve në Tiranë

Në analizën e punës dy vjeçare të Bashkisë së Tiranës në Njësinë Nr. 2, kryebashkiaku Erion Veliaj u kërkoi qytetarëve që në këto katër vite të mbështesin masivisht Edi Ramën për një mandat të dytë qeverisës, si një mundësi për më shumë punë, çerdhe, kopshte shkolla d

No Pic available
  • 2017-06-18

Bojaxhi shfaq talentin në kuzhinë: Bëj bukën vetë

Themeluesi i Sfida Gjergj Bojaxhi ka zgjedhur një tjetër, formë për të kërkuar votën më 25 qershor. Duke u prezantuar pranë një buke në formën e numrit 4, siç është rënditur Sfida në fletën e votimit, ai thekson se duhet traditë për të përgatitur vetë gjërat, siç premton dhe

Mësimi me dy turne, Veliaj: Gati ndërtimi i 20 shkollave
  • 2017-06-17

Mësimi me dy turne, Veliaj: Gati ndërtimi i 20 shkollave

Kryebashkiaku Erion Veliaj garantoi sot se Bashkia e Tiranës është gati që të nisë nga puna për projektin e ndërtimit të 20 shkollave të reja në kryeqytet. Gjatë takimit në një kafe me të rinjtë e njësinë nr. 9, ku i pranishëm ishte dhe kryeministri Edi Rama dhe kandidatët social

Rama: Deti kuqezi do ti marrë para ata që se lanë Shqipërinë të bëhet shtet
  • 2017-06-16

Rama: Deti kuqezi do ti marrë para ata që se lanë Shqipërinë të bëhet shtet

Kryeministri i vendit, Edi Rama u ndal pasditen e sotme në Sarandë ku partia socialiste zhvilloi një takim elektoral. Rama u kërkoi qytetareve të Sarandës që më 25 qershor të bashkohen të gjithë nën flamurin kuq e zi, duke mos u përçarë nga flamujt e partive për ta çuar vendin përp

No Pic available
  • 2017-06-15

Surprizat e motit, nuk ka plazh këtë fundjavë

Nëse keni planifikuar që këtë fundjavë ta kaloni në bregdet mbase do tiu duhet të ndryshoni plan pasi moti do të rezervojë surpriza. Duke nisur nga sot e deri te enjten tjetër përfaqsuesi i shërbimit të metrologjisë Metodi Marku sqaron se temperaturat do të pësojnë ulje. Metodi Mark