Rezultate te kerkimit per termin: +Ndaloje

Meta: total 1000 / total_found 1080 / time 0.000 / keyword[0] ndaloje / docs[0] 1080 / hits[0] 1138 /
Vrasja në Shkodër, Noka: Çu bë me 4 klanet kriminale që citoi ambasadori i SHBA?
  • 2019-03-30

Vrasja në Shkodër, Noka: Çu bë me 4 klanet kriminale që citoi ambasadori i SHBA?

Pas atentatit me vdekje te dy vëllezërve Bilali sot në Shkodër, drejtuesi politik i PD në këtë qark, Flamur Noka ka reaguar në Facebook duke kërkuar që shteti të gjejë autorët. Noka hedh akuza të forta në drejtim të Kryeministrit Edi Rama, ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe

Dhuratë nga Britania, ja mjetet që do transportohen të burgosurit (Foto)
  • 2019-03-06

Dhuratë nga Britania, ja mjetet që do transportohen të burgosurit (Foto)

Automjetet që shikoni në fotografi, janë makinat e reja me të cilat do të transportohen të burgosurit shqiptarë. Mjetet u prezantuan paraditen e kësaj të mërkure në prani të ministrisë së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ambasadorit britanik Duncan Norman dhe drejtorit të Përgjithshëm t

Shkrimtari i njohur: Shqiptari u ther si qen, shteti smund të heshtë
  • 2018-12-03

Shkrimtari i njohur: Shqiptari u ther si qen, shteti smund të heshtë

Shkrimtarit Gazmend Kapllani, në një shënim në Facebook, i është drejtuar Janullatos-it, pas vrasjes së shqiptarit në Korfuz. Personalisht jam kërcënuar shpesh nga fashistet në Greqi dhe ishte një nga shkaqet kryesore që me beri të ikja nga Greqia. Kjo nuk është as vrasja e pare e nj

Ja përse verën e ardhshme të gjithë italianët do vizitojnë Shqipërinë
  • 2018-08-18

Ja përse verën e ardhshme të gjithë italianët do vizitojnë Shqipërinë

Ashtu siç është bërë traditë, kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën në këtë fundjave me diell, duke postuar në Facebook një reportazh dedikuar Shqipërisë turistike. Shkrimi këtë herë është botuar nga agi.it, një sait italian, që rendit të gjitha arsyet përse verën e ardhshme

Rama mohon Bashën: Nuk sulmoj të huajt e interesuar për Shqipërinë
  • 2018-04-21

Rama mohon Bashën: Nuk sulmoj të huajt e interesuar për Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur Facebook për tju përgjigjur akuzave të artikuluara në drejtim të tij nga kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me atë që ky i fundit e cilësoi një fushatë shpifjesh të sponsorizuara nga qeveria e PS kundër Kryetarit të Komisionit të Çështjeve të BE në

Problemi në zemër dhe Guardiola, rrëfehet Sinan Bytyqi
  • 2018-04-20

Problemi në zemër dhe Guardiola, rrëfehet Sinan Bytyqi

Sinan Bytyqi ishte një nga lojtarët më premtues te skuadra e të rinjve të Manchester Cityt. Gjithsesi, një problem në zemër bëri që ëndrra e djaloshit me origjinë nga Kosova, për tu bërë futbollist i madh, të ndërpritej në mes. Gjithsesi klubi anglez nuk e braktisi, përkundrazi i

Deklarta e Tahirit, Paloka: Kërcënoi sërish Ramën me fjalët e tij
  • 2018-04-19

Deklarta e Tahirit, Paloka: Kërcënoi sërish Ramën me fjalët e tij

Pas deklaratës së Tahirit se nuk ka bir nëne e bir k**ve që e ndalon, ka reaguar me një status në Facebook, deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka. Ai shkruan se Tahiri ka kërcënuar për herë të dytë Edi Ramën publikisht dhe madje ka përdorur shprehje të vetë atij për ta kërcë