Rezultate te kerkimit per termin: +Nder

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.354Z

Alo, më bëj një nder

Erindi Bejko Nder, një fjalë që e gjen kudo po që ska një ngjarje nga e cila ka lindur, apo një origjinë specifike. E gjen në fjalorin e latinishtes, honorare, e gjen në anglisht, honor, e gjen në italisht, onorare, e gjen spanjish, honorar, e gjen turqisht, onur etj. Sigurisht që kuri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.206Z

Me nder qytetar!

Nga Mero Baze   Libohova, një qytezë e vogël në jug të Shqipërisë, ka shpallur Qytetar Nderi Bujar Nishanin, për shkak të origjinës së familjes së tij nga kjo qytezë. Kaq banal sa është bërë ky titull, nuk prish punë se një qytezë ja dhuron dhe Presidentit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.334Z

Toti: “Nder të drejtoj Maradonën”

Francesko Toti pohoi se do të ishte një nder të drejtonte legjendën e futbollit Diego Maradona në një ndeshje bamirësie, që do të luhet javën e ardhshme. Maradona, i njohur si një nga futbollistët më të mëdhenj në histori, do të luajë në një formacion yjesh, më 12 maj, kundër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.345Z

Berisha, mbylle me nder

Nga Keti Bazhdari Vërtetë keni filluar të mendoni se po ia hidhni me argumentimin së prapthi që po i bëni nenit 88 të rekomandimeve të Komisionit të Venecias? E zeza në të bardhë smund të shkruhej kurrsesi më qartë se aq. Kërkohej shumicë e cilësuar për të garantuar edhe më t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.795Z

Sylvie va nder Vaart përvëluesë (FOTO)

Sylvie va nder Vaart ka ngritur temperaturat duke dëshmuar se është në gjëndje perfekte fizike. Modelja holandeze e njohur më së shumti se është bashkëshortja e mesfushorit Rafael Van der Vaart pozon me bikini për firmën Hunkemoller. Fushata mban emrin arratisje në para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.413Z

Guardiola: Fitorja ndaj Milanit, nder i madh

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola e konsideron fitoren ndaj gjigantit italian Milan si fitore të madhe për ekipin e tij dhe njëkohësisht nder i madh. “Ishte vërtet nder të mposhtim një ekip aq prestigjioz si Milani në San Siro. Unë jam i k&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.424Z

Koncerti në nder të Michael Jackson

Në koncertin në nder të Michael Jackson, të zhvilluar në Kardif të Uellsit, kanë qenë të pranishëm edhe fëmijët e mbretit të pop-it, Prince Michael, Paris dhe Blanket.Paris kishte veshur xhaketën e famshme që babai i saj mbante në videoklipin e këngës Thriller.“Jemi të lumtur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama