Rezultate te kerkimit per termin: +Ndergjegjja

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.696Z

Ikja nga ndergjegjja manipuluese

Aleksander Cipa- Grekët po shkëputen nga ndërgjegjja e tyre e dekadave “Papandreo-Micotaqis-Karamanlis” dhe po rindërgjegjësohen për një kohë të re. Në p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.010Z

Torresi i urryer I shenoj Liverpulit

Fernando Torresin nuk do ta vriste aspak ndergjegjja nese te dielen ne ndeshjen e pare me fanellen e elsit do ti shenonte Liverpulit ne Stamford Bridge. Sulmuesi spanjoll i cili u transferua nga Anfield te kampionet per shumen rekord te 58 milione eurove shkaktoi irritimin e tifozerise qe nuk ngurro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.241Z

Shenon gol dhe me pas perfundon ne toke pa ndjenja VIDEO

Skena prekese ne Alkmaar te Holandes ku klubi holandez po luante kunder irlandezeve te FC Dundalk per Europa League Ne minuten e 60-te sulmuesi Stijn Wuytens 26 vjec godet topin me koke dhe shenon golbr br Megjithate ai u perplas edhe me mbrojtesin Gary Rogers duke perfunduar pertoke pa ndjenja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.638Z

Zogaj: Ne Shqiperi nuk zbatohen ligjet

Kandidati i Partise Ligj dhe Drejtesi, Prec Zogaj ka deklaruar ne emisionin “Shqip” ne Top Channel se ne Shqiperi ka probleme me zbatimin e ligjit. Ai theksoi se shkak per kete fenomen eshte karakteri i shtetformimit ne vend. “Nese ka nje thirrje qe buron nga ndergjegjja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.337Z

Shamku: "Femijet edhe te shtunen ne mitingje"

Kryetarja e Komisionit te Edukimit ne PS, Ledi Shamku, ndoqi dje nga afer ne Belsh, organizimin e kryeministrit Sali Berisha. Ajo mori pjese per te denoncuar, vetem pak minuta pas fjalimit te mbajtur nga kryeministri, se po perdoren femijet diten e shtune, per mitingun e kreut te qeverise. "Ky eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.409Z

Takim homazh per Hysen Hakanin

AQSHF zhvillon neser ora 12.00 takimin homazh per nder te regjisorit Hysen Hakani i cili u nda nga jeta pak jave me pare. Kolege familjare miq kujtojne edhe nje here regjisorin autor i rreth 30 filmave artistike dhe dokumentare mes te cileve Femijet e saj Debatik Toka jone Njesi gueril Ndergjegjja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.432Z

Spahiu amet goditen nga censusi

Qeveria shqiptare ne regjistrimin e popullsise qe po behet nuk ka parashikuar te regjistroje pasurite e shqiptareve jashte kufijve sic eshte rasti i cameve ne shtetin grek. Keshtu deklaroi nenkryetari i KLD Kreshnik Spahiu ndersa theksoi se ky proces mohon regjistrimin e pronave te trasheguara nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama