Rezultate te kerkimit per termin: +Nderkaq

Meta: total 1000 / total_found 7466 / time 0.003 / keyword[0] nderkaq / docs[0] 7466 / hits[0] 8627 /
No Pic available
  • 2017-05-16

Vdekja e 16 vjeçares në spital, Shehu: E pandershme të denigrosh mjekun

Ish-ministri i Shëndetësisë dhe politikani i njohur Tritan Shehu, duke reaguar rreth vdekjes së 16 vjeçares në një spital privat në Tiranë, shkruan se rastet e hipertermisë malinje kudo në botë janë të paparashikueshme dhe nuk mund të parandalohen. Sipas tij, ky rast ndodh shumë rral

No Pic available
  • 2017-05-16

Vdekja e 15-vjeçares, Tritan Shehu: E pandershme të denigrosh mjekun

Pas ngjarjes tragjike ku humbi jetën 15-vjeçarja në spitalin privat “Continental”, ka reaguar Tritan Shehu. Ai i ka dalë në mbrojtje mjekut anestezist, duke kërkuar që të mos denigrohet figura e tij. Më tej Shehu ka shpjeguar se komplikacione te tilla ndodhin kudo në botë. Po

No Pic available
  • 2017-02-19

Mbërrin në Sarandë kroçera me 1 mijë turistë

Kroçera e parë për vitin 2017 me rreth 1 mijë turistë në bord ka mbërritur sot në Sarandë. Kroçera Viking Sky është  ankoruar në brigjet e Sarandës në jug të vendit.  Turistët kanë vizituar sitin arkeologjik të Butrintit dhe qendrat historike dhe arkeologjike të qytetit

Fotot e pabotuara te Marilyn Monroe shtatzene
  • 2017-02-16

Fotot e pabotuara te Marilyn Monroe shtatzene

p styletext-align justifyKa qene shoqja e saj Frieda Hull ajo qe ka shkrepur privatisht duke xhelozuar sot fotografet e gjithe botes imazhet e Marilyn Monroe ne muajt e pare te shtatzenise Sikurse raporton Living fotot jane shkrepur ne 8 korrik te 1960 ne New York ndersa Marilyn ishte 34 vjec dhe e

Maqedoni negociatat ngecin te gjuha
  • 2017-02-16

Maqedoni negociatat ngecin te gjuha

p styletext-align justifyProjektligji per perdorimin e gjuhes shqipe mbetet pika kryesore qe po diskutohet perpara se Bashkimi Demokratik per Integrim te jape nje pergjigje mbi propozimin e LSDM-se per qeverine e re ne Maqedoni Per kete ceshtje kryetari i BDI Ali Ahmeti u takua me perfaqesuesin e Al

Shefja e ONM-se Calavera Te paanshem ne procesin e vettingut
  • 2017-02-08

Shefja e ONM-se Calavera Te paanshem ne procesin e vettingut

brbrProcesi i Vettingut jetik per zbatimin e reformes ne drejtesi eshte gati per te nisur Paraditen e kesaj te merkure ne zyrat e Delegacionit te Bashkimit Europian u ngrit Bordi i Menaxhimit qe do te koordinoje punen e Operacionit Nderkombetar te Monitorimit Pjese e ketij Bordi i cili drejtohet nga

Gjyqtaret te ndare per Trump
  • 2017-02-08

Gjyqtaret te ndare per Trump

brbrNe Gjykaten e Apelit ne San Francisko gjyqtaret po perpiqen te kuptojne nese urdhri i presidentit Trump eshte diskriminues ndaj muslimaneve ndersa argumentet e paraqitura jane pro dhe kunderbr Tre gjyqtaret kane pikepyetje per limitet e pushtetit te presidentit dhe provat qe ai ka kur lidh shtat