Rezultate te kerkimit per termin: +Ndermarrjes +Gjeologjike +Shkoder

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] ndermarrjes / docs[0] 800 / hits[0] 1055 / keyword[1] gjeologjike / docs[1] 838 / hits[1] 1115 / keyword[2] shkoder / docs[2] 11472 / hits[2] 18142 /
No Pic available
  • 2010-06-21

Privatizimet,Qeveria nxjerr në shitje stadiumin “Qemal Stafa”

Erald KapriQeveria nxjerr në ankand listën e radhës së objekteve dhe aseteve publike të cilat do të privatizohen. Këto asete do të privatizohet me procedurë ankandi të hapur ku çdo kush mund të marrë pjesë në procedurë për të blerë këto objekte. Bëhet fjalë për rreth 325 asete