Rezultate te kerkimit per termin: +Ndermarrjeve

Meta: total 718 / total_found 718 / time 0.000 / keyword[0] ndermarrjeve / docs[0] 718 / hits[0] 997 /
No Pic available
  • 2017-12-21

Reforma në sektorin e ujit, ujësjellësit nisin tenderat për sahatë të rinj

Të gjithë ata që nuk kanë një kontratë me ujësjellës-kanalizime në Bashkinë e tyre u është lënë afat deri në fund të shkurtit për tu formalizuar pa penalitete. Pas kësaj date ashtu sikurse është nënvizuar nga Kryeministri Edi Rama dhe Ministri për Infrastrukturën dhe

No Pic available
  • 2017-05-11

Berisha takim me Lu para protestës, theksohet zgjidhja e krizës me dialog

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e SHBA, Donald Lu përpara protestës së opozitës që do të zhvillohet të shtunën e 13 majit. Takimi është mbajtur në orën 15:00, në zyrën e Berishës. Në njoftimin e lëshuar nga zyra për shtyp e ish-kryeministrit

Donald Lu takon Berishën: Të vazhdojë dialogu për zgjidhjen e krizës
  • 2017-05-11

Donald Lu takon Berishën: Të vazhdojë dialogu për zgjidhjen e krizës

Ambasadori amerikan në vendin tonë, Donald Lu ka zhvilluar ditën e sotme një takim me ish-kryeministrin Sali Berisha në zyrën e këtij të fundit. Lajmi është bërë me dije nga vetë Berisha përmes një statusi në faqen e vet zyrtare në Facebook. Sipas Berishës, ne kete takim u diskutua

No Pic available
  • 2017-05-03

Berisha: Karrigia e Noriegës së Shqipërisë po shtyn vendin drejt humnerës!

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në Facebook, se kryeministri Edi Rama për hir të karriges së tij po e çon vendin drejt humnerës. Sipas Berishës, Rama nuk pranon çdo gjë tjetër përveç një kryeministri teknik duke mos e bërë veten përgjegjës për narko-Republikës, siç e konsid

No Pic available
  • 2017-05-03

Berisha: Rama po mbron karrigen, Shqipëria drejt humnerës

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në Facebook ka reaguar për takimin Rama-Basha. Berisha shkruan se Rama po shtyn vendin drejt humnerës. Sipas tij, kryeministri mbron karrigen dhe jo vendin. Postimi i Berishës Karrigia e Norieges se Shqiperise, Edi Rames, po shtyn vendin d

PD: Ja si ishte projekti i Bashës për Pazarin e Ri që sot u mburr Rama
  • 2017-03-14

PD: Ja si ishte projekti i Bashës për Pazarin e Ri që sot u mburr Rama

Pasi kryetari i bashkisë Erion Veliaj dhe kryeministri Rama përuruan sot hapjen e Pazarit të Ri, PD i akuzon se mburren me projektin e Lulzim Bashës. Në një deklaratë për mediat, ish-nënkryetari i bashkisë Tiranë, Eno Bozdo thotë së projekti për Pazarin e ri është prezantuar në 16 p

Kokedhima denoncon presion nga PS qe banoret e Sarandes mos takohen me te
  • 2016-11-21

Kokedhima denoncon presion nga PS qe banoret e Sarandes mos takohen me te

Transmetuar me 21112016 - 0626 Ish-deputeti i Partise Socialiste Koco Kokedhima ne bashkebisedimin dje me socialistet e Sarandes denoncoi ate qe e cilesoi presionin qe drejtuesit e Partise Socialiste kane ushtruar mbi njerezit gjate ketyre dy-tri diteve te f