Rezultate te kerkimit per termin: +Ndersa

Meta: total 1000 / total_found 72710 / time 0.028 / keyword[0] ndersa / docs[0] 72710 / hits[0] 106839 /
Gjendet një trup i dekompozuar, dyshohet për
  • 2019-03-25

Gjendet një trup i dekompozuar, dyshohet për

Një trup i dekompozuar është gjetur pranë malit të Krrabit në rrethin e Pukës. Trupi i dekompozuar është gjetur në vendin e quajtur Përroi i Mollave në njësinë administrative të Qelëzës. Dyshohet se trupi i përket shtetasit Zef Nikollë Prenga, i moshës 45-vjeç i cili ishte largu

DEKLARATAT E METËS DHE GËNJESHTRA E MADHE KILIANE!
  • 2019-03-24

DEKLARATAT E METËS DHE GËNJESHTRA E MADHE KILIANE!

Nga Klodian TOMORRI Deklaratat e Presidentit Ilir Meta për vetësakrifikim heroik si Salvador Allende sjellin në Shqipëri një debat, i cili në arenën ndërkombëtare vazhdon prej dekadash. Kush ishte engjëlli dhe djalli i historisë kiliane? Qarqet e majta të propagandës ja kanë dalë të

Festival golash në derbi, Interi mposht Milanin (Video)
  • 2019-03-18

Festival golash në derbi, Interi mposht Milanin (Video)

Festival golash në derbin e sotëm mes Milanit dhe Inter në “San Siro”. Zikaltrit kanë arritur të fitojnë me rezultatin 3-2 përballë kuqezinjve në ndeshjen e zhvilluar në “San Siro”. Inter kaloi shumë shpejt në avantazh falë golit të Vecino në minutën e 8. Me k

16-vjeçari tentoi tia ngecte hallës vrasjen e gjyshit, zbulohen provat që fundosën adoleshentin
  • 2019-03-02

16-vjeçari tentoi tia ngecte hallës vrasjen e gjyshit, zbulohen provat që fundosën adoleshentin

Disa mesazhe të gjetura në celularin e 16-vjeçarit Vangjel Kapllani, ku ai fliste me Flarian Xhyvelaj, duke e porositur këtë të fundit ti gjente një pistoletë me silenciator, janë bërë shkak për zbardhjen e të vërtetës së vrasjes të 69-vjeçarit në Vlorë. Fillimisht Vangjel Kapll

E gjetën 8 muaj pas vrasjes, Berisha: Ja çfarë u kërkojnë familjarëve!
  • 2019-02-10

E gjetën 8 muaj pas vrasjes, Berisha: Ja çfarë u kërkojnë familjarëve!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh denoncues nga një qytetar nga Dibra. Ish-kryeministri Sali Berisha, në një mesazh të ardhur në adresë të Berishës, ka denoncuar atë që thuhet se në fshatin Zogaj të Dibrës, është ekzekutuar një 31 vjeçar në muajin prill të

Përfshihet nga flakët Porche në ecje tek Shkëmbi i Kavajës
  • 2019-01-20

Përfshihet nga flakët Porche në ecje tek Shkëmbi i Kavajës

Një makinë është përfshirë nga zjarri në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme tek Shkëmbi i Kavajës. Një automjet tip Porsch Cayene ishte në ecje kur është përshirë nga flakët në pjesën e përparme. Sapo ka konstatuar flakët e zjarrit, drejtuesi i mjetit ka zbr

Kush është Shefi i Balilit sipas gazetarit Artan Hoxha?
  • 2019-01-15

Kush është Shefi i Balilit sipas gazetarit Artan Hoxha?

Artan Hoxha dhe Klement Balili, pak orë para arrestimit Dy vitet e arratisë së baronit të drogës Klement Balili kanë përfunduar sot dhe pak orë para se ai të dorëzohej në polici, është intervistuar nga gazetari i kronikës, Artan Hoxha. Në profilin e tij në Facebook, Hoxha ka postuar