Rezultate te kerkimit per termin: +Ndeshja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.623Z

Pezullohet ndeshja

Ndërpritet ndeshja Gramozi - Skënderbeu. Ndeshja po luhej në javën e 25 të Superligës shqiptare. Ndeshja është ndërprerë nga arbitri i ndeshjes, pasi është konsultuar me kapitenët përkatës të dy skuadrave. Ndeshja ishte 1 me 0 në favor të skudrës së Skënderbeut, dhe u ndërpre n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.711Z

Ndeshja vendimtare

Ndeshja e tretë finale e TechnoMarket Superligës së basketbollit të Kosovës do të jetë vendimtare për Sigal Prishtinën dhe Trepçën. Në njërën anë, për prishtinasit, fitorja eventuale do të thoshte vetë titulli i pestë rresht i kampionit, derisa mitrovicasve fitorja do t’ua ngj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.602Z

Megjithatë zhvillohet ndeshja

(E plotësuar) Përkundër motit të ligë që po mban në qytetin Racife, ku rrugët janë të bllokuara nga uji, ndeshja ndërmjet kombëtares së SHBA-ve dhe Gjermanisë do të zhvillohet. Ndeshja do të fillojë nga ora 18:00. &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.356Z

FSHF Ndeshja nuk shtyhet

var fbShare url httpvizionplusalfshf-ndeshja-nuk-shtyhetsize smallbrbrE nese te gjithe jane te mendimit se ndeshja me Izraelin eshte nje perplasje me rivalin direkt per vendin e trete gardiani i portes kuqezi karikon skuadren per te mare maksimumin Per Etrit Berishen vendi i trete do te ishte nje d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.189Z

Superliga, sot ndeshja Kastrioti-Teuta

Luhet sot ndeshja e javës së 13-të të Kategorisë Superiore, Kastrioti-Teuta. Ndeshja do të zhvillohet në qytetin e Krujës në orën 13:30. Të dyja ekipet vijnë pas humbjeve dhe do të kërkojnë të arrijnë një rezulatat pozitiv. Kjo është ndeshja që çel javën e 13 të Super

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.151Z

Pikon çatia, ndërpritet ndeshja

Ndeshja e parë gjysmëfinale e play-offit në basketboll ndërmjet Sigal Prishtinës dhe Pejës, nuk e pati përfundimin e dëshiruar. Në fakt, kjo përballje është ndërprerë në pjesën e dytë pasi që, edhe pas 11 vjetësh që kur ka përfunduar lufta në Kosovë, në Pallatin e Rinisë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.521Z

Ndeshja e turpit

Nga Vjosa Musliu Ndeshja e futbollit mes Kosovës dhe Kroacisë për kualifikimet e Botërorit do të duhej të kujtohej si moment turpi. Jo për shkak të inflacionit të golave që mori Kosova, por për shkak të histerisë shoviniste e të sinkronizuar nga të dyja krahët e tifozëve. Artikul

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama