Rezultate te kerkimit per termin: +Ndeshjet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.457Z

Kalendari, ndeshjet dje dhe sot

Gazeta ShqipNdeshjet e sotme Grupi C Ora 18.00 Spanjë-Itali Grupi C Ora 20.45  Irlandë-Kroaci Ndeshjet e nesërme Grupi D Ora 18.00 Francë-Angli Grupi D Ora 20.45 Ukrainë-Suedi Ndeshjet e djeshme Grupi B Holandë-Danimarkë  1-0 M. Krohn-Dehli Grupi B Gjermani-Portugali 1-0 Kalendari, ndeshjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.770Z

Shtyhen ndeshjet e Superligës

Tifozët dhe simpatizuesit e futbollit në Kosovës duhet të presin edhe pak ditë për t’i parë skuadrat e tyre të zemrës në fushën e blerët, pas një pauze të gjatë. Komisioni i Garave i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) të premten ka vendosur që sezoni pranveror i Superli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.450Z

Përfundojnë ndeshjet e kategorisë superiore

Janë luajtur ndeshjet e javës së nëntë të kategorisë superiore dhe ndeshjet e kategorisë së parë. Kështu ndeshja mes skuadrës firake të Apollonisë dhe ekipit të Flamurtarit ka përfundur me rezultatin e barabartë 1 me 1. Apollonia ka mundur të shënojë në stadiumin "Loni Papu&cced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.855Z

Uefa ndeshjet kualifikuese

brbrJane Luajtur 29 sfidat e tjera te vlefshme per fazen e fundit te play off-it te Uefa Europa Liges qe do te percaktojne me pas skuadrat qe do te kene te drejten te luajne ne fazen e grupeve ne kete edicion Kesaj here skuadrat e medha ne leter nuk kane bere hapa false duke tentuar te mbyllin llog

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.803Z

FSHF, shtyn ndeshjet e Kategorisë Superiore

Federata Shqiptare e Futbollit në mbledhjen e sotme ka marrë vendimin për të shtyrë disa ndeshje të Kategorisë Superiore. Kështu në vendimin e sotëm të FSHF-së ndeshjet e javës së 32-të të kategorisë Superiore të parashikuara për tu zhvilluar në datën 05.05.2010 do të zhvillo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.372Z

A u shiten ndeshjet e kombetares?

Nje “Po” derrmuese ka marre pyetja e sondazhit tjeter te “Koha Jone” online, lidhur me pyetjen nese u shiten ose jo dy ndeshjet e fundit te kombetares shqiptare. Mbi 700 pjesemarres ne sondazhin e www.kohajone.com moren pjese ne votim. Afro 74.6 per qind e tyre i thane “Po” pyetjes: “A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.568Z

Futboll: Ndeshjet e mbetura

Nesër do të luhen ndeshjet e mbetura të Kategorisë Superiore dhe asaj të parë: Vllaznia- Tirana, Shkumbini - Teuta,dhe në kategorinë e parë Bilisht Sport - Besëlidhja, Partizani- Pogradeci, Burreli - Lushnja.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama