Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihem

Meta: total 1000 / total_found 7766 / time 0.004 / keyword[0] ndihem / docs[0] 7766 / hits[0] 9224 /
Gega: Smendojmë më për Kupën, kemi edhe 9 finale
  • 2019-04-05

Gega: Smendojmë më për Kupën, kemi edhe 9 finale

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, hedh pas krahëve eliminimin nga Kupa dhe fokusohet te ndeshjet e kampionatit. Sipas tij, të kuqtë janë më pranë ëndrrës, por duhet ti konsiderojnë sfidat e mbetura si 9 finale. Lodhja dhe mungesat: Përveç lodhjes fizike kemi pasur edhe mungesa të r

Vrasjet në Shkodër/ Voltana Ademi: Ndihem e frikësuar, asnjë vrasje e zbuluar
  • 2019-04-01

Vrasjet në Shkodër/ Voltana Ademi: Ndihem e frikësuar, asnjë vrasje e zbuluar

Vrasjet në Shkodër kanë sjellë një klimë pasigurie në qytetin verior dhe kjo ka shqetësuar së tepërmi edhe kryebashkiaken Voltana Ademi. Ceremonia e prezantimit të prefektit të ri në Shkodër është shoqëruar me debate mes kryetares së Bashkisë Voltana Ademi me ministrin e Brendsh

Dorëhiqet prokurori që kërkoi burgim të përjetshëm për Dritan Dajtin
  • 2019-03-29

Dorëhiqet prokurori që kërkoi burgim të përjetshëm për Dritan Dajtin

Është dorëhequr nga detyra prokurori Ardian Nezha, i njohur ndryshe si prokurori që kërkoi dënimin me burgim të përjetshëm të Dritan Dajtit. Në argumentin e tij për lënien e detyrës, shprehet ndjenja e mosvlerësimit nga ana e Kryeprokurores Arta Marku. Ndihem i pavlerësuar, brenda n

Plas te Kombëtarja, Lenjani  Panuçit: Me lot në sy, svij më sa të jesh ti!
  • 2019-03-18

Plas te Kombëtarja, Lenjani Panuçit: Me lot në sy, svij më sa të jesh ti!

Na ndajnë edhe 4 ditë nga çelja e eliminatoreve për Europianin 2020 dhe përpara ndeshjes hapëse me Turqinë në Loro Boriçi te Shqipëria duket se po mbizotëron një klimë aspak e qetë. Sikur të mos mjaftonin dëmtimet, trajneri italian Kristian Panuçi i ka hedhur benzinë zjarrit duke p

Histori e rrallë, i pastrehu gjen portofolin dhe njofton të zotin!
  • 2019-03-17

Histori e rrallë, i pastrehu gjen portofolin dhe njofton të zotin!

Marin Gjollmi është pedagog pianoje në Universitetin e Arteve në Tiranë, ndërsa Ismeti mbledh shishe dhe kanaçe mes mbeturinave. Të dy burrat i lidhi bashkë së fundmi, një portofol. Po mblidhja plastikë, kur gjeta një portofol me dy karta banke, 4 fotografi. Mora numrin në një kart

Rudina Hajdari del kundra Bashës, i vëllai shkon në protestë
  • 2019-03-16

Rudina Hajdari del kundra Bashës, i vëllai shkon në protestë

Djali i Azem Hajdarit, Kiri Hajdari u pa sot, por edhe në protestat e mëparshme të opozitës, krah Lulzim Bashës, duke bërë thirrje për largimin e kryeministrit Rama, ndërsa e motra refuzoi vendimin e kreut të PD për djegien e mandatit. Në një reagim, Kiri Hajdari shkruan se do të jetë

Ish-deputeti i PS në takimin e Bashës dush të ftohtë atij dhe Ramës: I gjori ju çdo hiqni!
  • 2019-03-14

Ish-deputeti i PS në takimin e Bashës dush të ftohtë atij dhe Ramës: I gjori ju çdo hiqni!

Kreu i PD-së, Lulzim Basha zhvilloi sot një takim me përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, ku nuk mungoi në sallë as ish-deputeti socialist, njëherësh kompozitori i shquar Limos Dizdari. Edhe pse i majtë ekstrem,Dizdari ka folur pa doreza në tryezën me Bashën dhe ka kritiku