Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihen

Total: 9329
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.434Z

Ndihen si një familje

Nga Express më 21 shtator 2011 në ora 19:03 Aktorja Jennifer Aniston dhe Justin Theroux ndihen si një familje. Ata tashmë jetojnë në një shtëpi që i ngjason shtëpive familjare. Sipas tabloidit “National Enquirer”, Jen dhe Justin ata tashmë ndihen shumë të lumtur dhe ndihe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.835Z

Si ndihen pa pushtetin?

Nga Magdalena Ramohito   Edhe pse gjykimi më i thjeshtë mund të na thotë se ajo çka paraqesim, ose mënyra e të qenit në opinionin e të tjerëve, nuk është asfare thelbësore për opinionin tonë, njerëzia vazhdojnë të mbiçmojnë vlerësimin e të tjerëve, kjo ndoshta për shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.918Z

Dita e rinisë, shqiptarët ndihen pesimistë

Në ditën ndërkombëtare të të rinjve shqiptarët ndihen më pesimist se kurrë. Pjesa më e madhe e të rinjve janë të papunë edhe ata që janë në një të tillë e quajnë veten me fat pasi mendojnë se të gjesh punë në Shqipëri është shumë e vështirë pavarësisht nga arësimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.643Z

Meshkujt që tradhtojnë? Nuk ndihen të vlerësuar

Tradhtia e meshkujve në një raport në çift, nuk ka si shkak të parë, atë që shumë herë është përcaktuar, seksin. Këtë e bën me dije një studim i fundit amerikan, realizuar nga Gary Newman, këshillues dhe studiues për martesat dhe marrëdhëniet në çift. Newman për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.059Z

Lëkundje të forta tërmeti ndihen në Tiranë

Dy lëkundje të forta tërmeti dhe  të njëpasnjëshme janë ndjerë në Tiranë dhe në disa qytete të tjera të Shqipërisë, duke shkaktuar panik të njerëzit. Sipas burimeve të para, tërmeti i parë ka qenë i magnitudës 3.4 i shkallës Rihter, ndërsa lëkundja e dytë ka qenë 5.0 e sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:17.402Z

"Bashkimi, shqiptaret do te ndihen vetem nje"

Bashkimin e kombit, kryeministri Berisha e sheh ne kuadrin e perputhjes me idealin e evropian te te gjithe shqiptareve qe aspirojne kete integrim. Duke iu rikthyer edhe njehere tezes se hedhur disa dite me pare, kreu i qeverise shqiptare nuk ka munguar te shprehet se do te beje perpjekje me qeverine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.271Z

Fullani: Po ndihen efektet e krizës

 Edhe pse një ekonomi e vogël përsëri efektet financiare të krizës globale kanë nisur të ndihen edhe në Shqipëri. Një fakt i tillë është vënë në dukje nga vetë guvernatori i Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani gjatë një leksioni me studentët. Por sipas tij, bankat nuk j

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama