Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihms +Sekretar

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] ndihms / docs[0] 149 / hits[0] 175 / keyword[1] sekretar / docs[1] 9210 / hits[1] 13330 /
No Pic available
  • 2010-08-06

SHBA: Shqipëria, histori suksesi. Një nga dy vendet me rritje ekonomike në Europë

Shqipria sht nj histori suksesi. Kshtu sht shprehur Ambasadori i ri amerikan pr Shqiprin, Aleksandr Arvizu n seancn e konfirmimit n nnkomisionin e Senatit Amerikan pr Marrdhniet me Jasht. Diplomati i emruar nga Presidenti Obama pr t perfaqsuar Uashingtonin n Tiran, tha se transformimi i Shqipris gja

No Pic available
  • 2008-11-01

Pavarsia e Kosovs kusht pr paqen n Ballkan

I nderuar zoti President I nderuar zoti Sekretar i Prgjithshm Shklqesi, Zonja dhe zotrinj, M lejoni zoti President t`ju prgzoj pr zgjedhjen tuaj si President i sesionit t 62-t t Asambles s Kombeve t Bashkuara dhe t`ju uroj suksese n kt detyr vrtet t rndsishme. Dshiroj t falnderoj gjithashtu P