Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihmsit

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] ndihmsit / docs[0] 5 / hits[0] 5 /
No Pic available
  • 2010-08-28

Vendimi, sa rritet paga e administratës shtetërore

Paga më të larta për nëpunësit e ministrive, Presidencës, KQZ-së dhe Kuvendit. Jo rritje për zëvendësministrat dhe drejtorët e kabineteve Qeveria rrit pagat e npunsve t kabineteve n Kryeministri, aparateve t ministris e linjs, por dhe t administrats s Presidencs, Kuvend

No Pic available
  • 2010-08-23

Gratë marrin në dorë fuqinë bërthamore

“Kur Rose Gottemoeller filloi ndrmjetsimin pr arritjen e nj pakti t ri me Moskn lidhur me shtjet brthamore, pyetjet q iu drejtuan diplomatve amerikan, ishin ato t zakonshmet e q lidheshin me mbrojtjen raketore, mbushjet brthamore dhe kontrollin e tyre. Por, n mes t bisedimeve, nj nga gjenera

No Pic available
  • 2010-07-04

Arratisja e korrikut, "Ikëm nën kërcënimin se do të na vrisnin

Rrëfimi i rrallë i një grupi prej atyre shqiptarëve që më 1990 guxuan të shkelnin dyert e ambasadave Edgar (Xhunior) ani ishte 11-muajsh m 4 korrik 1990, ai nuk ishte i vetdijshm q i ati, q quhet po ashtu Edgar, e ma dhe nj kushri prgjonin nga dritarja e nj ballkoni t nj m

No Pic available
  • 2010-04-01

Komisioni i Disiplinës ndëshkon Gramozin

Fusha e Gramozit sht ndshkuar me 4 ndeshje pa spektator nga Komisioni i Disiplins pas incidenteve n takimin me Sknderbeun. Hedhjet e sendeve t forta q goditn dhe arbitrat e takimit kan shtyr Disiplinorin t caktoj rezultatin 2 – 0 n favor t ekipit korar. Ndeshja e javs s 25-t mes Gramozit dhe S

Si i shptoi Bin Ladeni SHBA-s?
  • 2009-11-30

Si i shptoi Bin Ladeni SHBA-s?

Osama Bin Ladeni ka mundur shum leht t arrestohet nga forcat amerikane n malet e Tora Boras, kur udhheqsit e ushtris amerikane morn vendimin q mos ta ndjekin udhheqsin e Al Qaids me forc masive, thuhet n nj raport t senatit amerikan. N raport vlersohet se dshtimi pr t vrar apo arrestuar Bin Ladenin