Rezultate te kerkimit per termin: +Ndiqni +Shqiptarja

Meta: total 1000 / total_found 4196 / time 0.004 / keyword[0] ndiqni / docs[0] 68883 / hits[0] 69239 / keyword[1] shqiptarja / docs[1] 54058 / hits[1] 70443 /
Çifti shqiptar konfliktoheshin prej kohësh, fqinja: Si e gjeta viktimën në dysheme
  • 2017-06-15

Çifti shqiptar konfliktoheshin prej kohësh, fqinja: Si e gjeta viktimën në dysheme

Pak orë nga ngjarja e rëndë në një familje emigrantësh shqiptarë në Itali , ku 62 vjeçari Muhamde Vrapi vrau me 15 goditje me thikë bashkëshorten e tij Diana Vrapi Koni 52 vjeç, policia italiane ka zbardhur detajet e para të këtij krimi. Muhamed e Diana Vrapi jetonin prej shumë vitesh

No Pic available
  • 2017-05-31

Zhduket në mënyrë të mistershme shqiptarja në Zvicër

Një grua me origjinë shqiptare është shpallur në kërkim nga Policia e Kantonit Zug në Zvicër. Ajo rezulton e humbur nga dita e hënë (29 maj). Mediat shkruajnë se Sanije Aliti është  parë së fundi të hënën , më 29 maj rreth orës 9.15 në Klinik Zugersee në Oberwil të k

Albana Osmani në krah të kriminelit më të bukur në botë
  • 2017-05-24

Albana Osmani në krah të kriminelit më të bukur në botë

Moderatorja e njohur, Albana Osmani ka publikuar disa fotografi në Festivalin e Kanës, ku gjendet në krah të kriminelit më të bukur në botë, Jeremy Meeks. Në një nga postimet e saj shkruajti: Një minutë heshtje mi gra, për të vërtetuar edhe një herë që bukuria e këtij djali e ka l

No Pic available
  • 2017-05-22

Shqiptarja gjendet e mbytur në Rimini

Një 35 vjeçare shqiptare është gjetur e mbytur në ujrat pranë plazhit San Giuliano në provincën e Riminit. Rreth orës 12 të ditës së dielë, 21 maj 2017, kanë qënë kalimtarët e zonës të cilët kanë lajmëruar rojen bregdetare të Riminit për praninë e një trupi të pajetë që

Arrestohen greku dhe shqiptarja me 90 kg kanabis
  • 2017-05-09

Arrestohen greku dhe shqiptarja me 90 kg kanabis

Policia greke thotë se ka parandaluar hedhjen në treg të një sasie të madhe droge. Pas arrestimit të një shtetasi grek dhe të një shqiptareje që bashkëjetonin, në Selanik, janë sekuestruar rreth 90 kg kanabis dhe më shumë se gjysmë kilogrami kokainë. Të dy ata u arrestuan te marten

Serë marijuane brenda shtëpisë në Romë, arrestohet shqiptarja me burrin
  • 2017-05-07

Serë marijuane brenda shtëpisë në Romë, arrestohet shqiptarja me burrin

Një çift italino-shqiptar e kishin kthyer banesën e tyre në një kopsht për kultivimin e kanabisit. Banesa serë për kanabisin ndodhet në Beetle të Romës, ndërsa në pranga ka përfunduar 42 vjeçari italian, shofer taksie dhe bashkëshortja e tij shqiptare 32 vjeç, nën akuzën e posedim

Valeria, shqiptarja që humbi jetën në aksident rrugor në Itali
  • 2017-04-04

Valeria, shqiptarja që humbi jetën në aksident rrugor në Itali

Një e vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një aksidenti rrugor të  ndodhur mbrëmjen e 3 prillit 2017 në rrugën Paterno-Randazzo të Italisë. Media italiane shkruan se viktima është një shqiptare 37 vjeç, Valeria Daci rezidente në Adrano. Ajo drejtonte një makine tip Ford q