Rezultate te kerkimit per termin: +Ndjeksi

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] ndjeksi / docs[0] 6 / hits[0] 6 /
LeAnn Rimes tregon format
  • 2014-05-28

LeAnn Rimes tregon format

Prej kohësh ka shprehur dëshirën e saj të madhe për t’u bërë nënë e një vajze…dhe të hënën la të kuptohej se mund të ishte shtatzënë. Këngëtarja LeAnn Rimes postoi në profilin e saj në rrjetin social Tëitter disa

Tri shoqe!
  • 2014-05-27

Tri shoqe!

Prej kohësh ka shprehur dëshirën e saj të madhe për t’u bërë nënë e një vajze…dhe të hënën la të kuptohej se mund të ishte shtatzënë. Këngëtarja LeAnn Rimes postoi në profilin e saj n&eum

No Pic available
  • 2014-05-17

Besnik Hasi, 90 minuta larg titullit kampion në Belgjikë me Anderlecht

Besnik Hasi është në rrugë të drejtë për ti siguruar titullin e 33-të Anderlehtit. Gjigandët belgë kanë arritur një fitore shumë të rëndësishme në transfertë ndaj Vargem me rezultatin 1-2. Tashmë vetëm një ndeshje e ndan Anderlechtin nga titulli. Nëse ata fitojnë të dielën p

No Pic available
  • 2014-04-15

Lajm i fundit/ Juventus mund Udinezen dhe hipotekon titullin

Juventus ka arritur një fitore shumë të rëndësishme sonte në “Friuli” përballë Udinezës, pavarësisht se luanin në transfertë. “Bardhezinjtë ” e Contes me fitoren e sotme janë vetëm një hap larg titullit të 3-të rradhazi në kampionat. Për të likujduar Udi

No Pic available
  • 2014-04-15

Juventus mund Udinezen dhe hipotekon titullin

Juventus ka arritur një fitore shumë të rëndësishme sonte në “Friuli” përballë Udinezës, pavarësisht se luanin në transfertë. “Bardhezinjtë ” e Contes me fitoren e sotme janë vetëm një hap larg titullit të 3-të rradhazi në kampionat. Për të likujduar Udi

Muça: Në Peqin do të jetë e vështirë
  • 2009-12-20

Muça: Në Peqin do të jetë e vështirë

Kampionati shqiptar duket se po kalon nj faz interesante, e cila pritet q shum shpejt t ndaj prfundimisht "shapin nga sheqeri". Dinamo sht shkputur plot 14 pik nga ndjeksi m i afrt, Besa, dhe 17 e 18 pik prkatsisht nga Apolonia e vendit t tret dhe Tirana e vendit t katrt. Pr mom