Rezultate te kerkimit per termin: +Ndjeni

Meta: total 1000 / total_found 1264 / time 0.000 / keyword[0] ndjeni / docs[0] 1264 / hits[0] 1409 /
Vuri me shpatulla pas muri Bashën, gazetari zbulon kush janë oligarkët
  • 2019-04-05

Vuri me shpatulla pas muri Bashën, gazetari zbulon kush janë oligarkët

Gazetarin Jakup Gjoca gjatë takimit të Lulzim Bashës me gazetarët, e pyeti nëse ai është një oligark politik. Kjo pyetje e drejtpërdrejtë e vuri kreun i PD-së në siklet dhe sot Gjoca ishte i ftuar në emisionin Top Talk, të gazetarit Denis Dyrnjaja, për të folur rreth sistemit politik

Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!
  • 2019-03-05

Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!

Dashuria dhe erosi… siç komandon zodiaku, shenjë për shenjë Me Venusin në Ujor për shumicën e muajit mars, erosi është i ngjyrosur me të gjitha ngjyrat e ylberit dhe dëshira për shkelje të të gjithë zodiakut rritet pa masë. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo d

«Sëmundja e vdekjes» një dashuri e pamundur e Marguerite Duras
  • 2019-02-23

«Sëmundja e vdekjes» një dashuri e pamundur e Marguerite Duras

master Trouville, Normandi, 1982. Duras jeton dashurinë e saj të fundit, atë me djaloshin e ri homoseksual Yan Andrea Steiner, atje buzë detit, në një nga apartamentet e ndërtesës «Les Roches Noires», ku dikur vinte të pushonte Prust. Një dashuri e përzier me alkool, seks, xhelozi, për

Horoskopi, një poezi për çdo shenjë zodiakale
  • 2019-02-06

Horoskopi, një poezi për çdo shenjë zodiakale

Një shpirt poetik është i fshehur në secilin prej nesh. Ju pëlqejnë vargjet e dashurisë si Binjakët apo vargjet e dhimbshme si Akrepi? Ka momente në jetë, që ndihemi më melankolik, ose më romantik, ose thjesht me shumë gjasa e lëmë veten të zhvendoset në vargjet e poezive, të cil

Dieta e limonit, midis të vërtetës dhe miteve të rreme
  • 2019-01-29

Dieta e limonit, midis të vërtetës dhe miteve të rreme

Ky agrum shoqërohet me idenë e ushqimit të shëndetshëm dhe detoksifikimit: është e vërtetë, por nuk duhet t’i atribuojmë virtyte të mrekullueshme Dieta e limonit është një klasik i madh i kohës kur doni të zbrazni ose ndjeni dëshirën për të pastruar nga përdorimi i tepruar

Sëmundja e vdekjes, një dashuri e pamundur e Marguerite Duras
  • 2019-01-22

Sëmundja e vdekjes, një dashuri e pamundur e Marguerite Duras

Trouville, Normandi, 1982. Duras jeton dashurinë e saj të fundit, atë me djaloshin e ri homoseksual Yan Andrea Steiner, atje buzë detit, në një nga apartamentet e ndërtesës «Les Roches Noires», ku dikur vinte të pushonte Prust. Një dashuri e përzier me alkool, seks, xhelozi, përgjërim

Bregu, apel europianëve: Vizitoni Tiranën, nuk do zhgënjeheni (Video)
  • 2019-01-20

Bregu, apel europianëve: Vizitoni Tiranën, nuk do zhgënjeheni (Video)

Majlinda Bregu nuk e ka harruar Tiranën. Nga Sarajeva ku ka nisur zyrtarisht punën si Sekretare e Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ish-ministrja e Integrimit promovon kryeqytetin përmes një mesazhi në rrjetin social Instagram. Bregu tregon atmosferën e ngrohtë që ofro