Rezultate te kerkimit per termin: +Ndjeshmria

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.312Z

Përmbytjet, Topi: Politika të bashkëpunojë për kapërcimin e krizës

Presidenti i republiks, Bamir Topi, ka garantuar t gjith banort n zonat e prmbytura n Shkodr se shteti po punon intesivisht pr kalimin e situats. Sipas tij t gjitha institucionet qe po e menazhojn at jan t kooridnuara maksimalisht ndrmjet tyre.  “Un ju siguroj q t gjitha strukturat e shte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.392Z

Mejdani: Rama t'i japë fund grevës së urisë

Edi Rama duhet t'i jap fund grevs s uris s deputetve socialist dhe mbshtetsve t majt sepse kjo nuk sht rruga e duhur pr t arritur transparencn e procesit zgjedhor. Ky sht apeli i ish-Presidentit t Republiks Rexhep Mejdani, pr kreun e selis roz n vazhdn e nj situate t nder, t ciln ai ka vlersuar si n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.750Z

Meidani, thirrje PS-së: Jo më protesta, qëndro në Kuvend!

Moisiu: Hallin tonë duhet ta zgjidhim vetë Ish-presidenti socialist, Rexhep Meidani, e quan t prmbushur misionin e opozits s majt pr rritjen e ndjeshmris pr votn e lir, duke apeluar q t qndroj brenda ktij institucioni dhe debatin ta zhvilloj pikrisht aty. Sipas tij, tashm pjesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

Ndëshkime me gjoba për ndotje të mjedisit

Menaxhimi i ndotjeve urbane, inspektorati vendos penalizim prej 1 milion leksh Pas paralajmrimeve t nj jave m par, mjedisort e Vlors n bashkpunim me ata t Sarands, u jan kthyer disa subjekteve q ushtrojn aktivitete me ndikim n mjedis. Me ndryshimin se kt radh vendin e fjalve dhe krcnimeve e kan zn g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.349Z

Topalli-Erdoganit: Mbshtesni Kosovn n Konferencn Islamike

N vijim t vizits s saj n Turqi, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, zhvilloi paraditen e sotme nj takim me Kryeministrin turk, Recep Erdogan. Zyra e Shtypit pran Kuvendit, bri t ditur se zoti Erdogan e cilsoi vizitn e Kryeparlamentares Topalli si nj nga m t rndsishmet n forcimin e marrdhnieve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.839Z

Kolla kronike, "faji" i mungess s hekurit

Kolla e vazhdueshme mund t lidhet me mungesn e hekurit n gjak. T paktn kjo sht hipoteza e nj studimi t kryer nga Universitetit i Torinos. N studim sht par se trajtimi i mungess s hekurit ka zhdukur dhe kolln q shfaqnin prej kohsh grupi i grave q trajtoheshin pr anemi. Rezultatet jan prezantuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.625Z

Shihemi në moçalishte Elina!

Nga data 15 - 30 maj, filmat më të mirë të dy viteve të fundit do të projektohen në Sarandë, Vlorë, Pogradec, Durrës, Lezhë Ky sht nj fragment i fiksuar n ekranin e “Giffoni”, sht filmi pr fmij “Elina”, q hap sot paradite siparin e festivalit t f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama