Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoshta

Meta: total 1000 / total_found 57686 / time 0.024 / keyword[0] ndoshta / docs[0] 57686 / hits[0] 79121 /
Noizy përjashton Encën nga OTR
  • 2017-02-13

Noizy përjashton Encën nga OTR

Ka ndodhur një përleshje mes dy artistëve më në zë të ShoWbizit shqiptar. Ata të dy të njohur për hitet e veta janë pjesë e një grupi. Bëhet fjalë për Noizyn dhe Encën. Pas intervistës së Encës në Prive, Noizy ka shpërthyer duke postuar një foto të zezë në Instagram dhe ka

Na moj goc, kujt i bën kunja ti, incidenti me profesor Gazin në Teatër
  • 2017-02-13

Na moj goc, kujt i bën kunja ti, incidenti me profesor Gazin në Teatër

Nga Alma Mile Në Teatrin Kombëtar Eksperimental Kujtim Spahivogli po shfaqet një komedi e zezë e Joe Orton, titulluar Çfarë pa kryeshërbëtorja. Mund të jetë shfaqje e bukur, nuk di të them, sepse nuk e kam parë dhe, tju them të drejtën, nuk kam për të shkuar. Do ta kisha gjetur kohë

No Pic available
  • 2017-02-13

Intervista/ Jeta e re e Silvana Braçes dhe nostalgjia për televizionin

Silvana Braçe një nga figurat më të dashura, ndonëse nuk është më pjesë e medias ajo është ende shumë aktive. E kjo nuk ka se si të jetë ndryshe kur punën e bën me dashuri. Silvana tregon detaje nga jeta e saj e përditshme, familja dhe puna. Ajo nuk ngurron të tregojë se kudo ku s

Shën Valentini, këshilla për beqarët që duan të mbijetojnë
  • 2017-02-13

Shën Valentini, këshilla për beqarët që duan të mbijetojnë

Nga vendet romantike të botës, tek qytetet për ata që janë beqarë dhe kërkojnë të zbaviten. Ja disa këshilla për ditën më të veçantë të vitit Amsterdam, Holandë Shën Valentini ndan shpirtrat: nga njëra anë ka nga ata që betohen për dashuri të përjetshme gjatë një darke rom

Keni marr kile të tepërta në dimër? Provoni me detoks
  • 2017-02-13

Keni marr kile të tepërta në dimër? Provoni me detoks

Nëse ndjen se ke marrë disa kile më shumë në dimër, ndoshta është momenti i detoksifikimit. Por nuk bëhet fjalë thjesht për heqjen e peshës, por të ndihmosh trupin të rigjenerohet dhe të marrë energjitë më të mira. Për këtë ka disa ushqime që kanë fuqi të madhe detoksifikues

No Pic available
  • 2017-02-12

Shembulli i At Gjerasimit dhe kleri si vlerë për qytetin e nder për qytetarët!

Nga Dr. Isidor Koti Teksa si çdo mëngjes një besimtar praktikant përpiqet të komunikojë që në zgjim më Zotin përmes lutjes, sot dita nisi ndryshe. 11 shkurti ishte festa e shën Vlashit dhe sytë e zemrat e besimtarëve të krishterë orthodhoksë ishin përqëndruar në Manastirin që mba

Rrëfimi i Silvana Braçes: Ja me çfarë merrem tani
  • 2017-02-12

Rrëfimi i Silvana Braçes: Ja me çfarë merrem tani

Silvana Braçe një nga figurat më të dashura të medias sonë, ndonëse nuk është më pjesë e medias, është ende shumë aktive. E kjo nuk ka se si të jetë ndryshe kur punën e bën me dashuri. Silvana tregon për suplementin e gazetës Shekulli detaje nga jeta e saj e përditshme, fami