Rezultate te kerkimit per termin: +Ndreniks

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] ndreniks / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-05-29

Teatri Kombëtar, koha më e keqe?! Kur donin ta shembnin për truall

Teatri/Një ndër regjisorët më të vjetër, si e sheh teatrin dhe aktrimin në 65 vjet “Teatri Kombtar” sht nj titull i lart q do shtet e jep pr merita t shquara n ngritjen e kulturs kombtare, pr vlera t arritura dhe pr vlera q duhet t arrihen, pr prpjekjet q bn dhe